En kaliteli sağlık kuruluşu seçildi

Paylaş
 

 

Özel Medicana Çamlıca Hastanesi Yılın ‘’En Quality Sağlık Kuruluşu’’ Ödülü’nü aldı.

 Quality of Magazine Dergisi’nin düzenlediği  6. Yıl Quality Ödül Töreni’nde yılın ‘’En Quality Sağlık Kuruluşu’’ Medicana Çamlıca Hastanesi oldu.

Sanat, medya ve iş dünyasından isimlerin ortak olduğu,  Quality of Magazine dergisinin düzenlediği “Quality of Magazine 6. Yıl Quality Ödül Töreni “, 9 Haziran Salı gecesi Cahide’de gerçekleşti. Sağlık Kuruluşu kategorisinde ‘Medicana Çamlıca Hastanesi’,  yılın ‘’En Quality Sağlık Kuruluşu’’ ödülüne layık görüldü.

En Quality ödüller arasında; yılın Sağlık Kuruluşu ödülünü alan Medicana Çamlıca Hastanesi Genel Müdürü’ü Murat Kaya ‘’, Quality of Magazine ailesinin bizi bu ödüle layık görmesi hastanemiz için büyük gurur kaynağıdır. Bu ödül;  gelecek yıllarda  sektöründe daha da geniş sağlık hizmeti sunan bir kurum olarak yeniden bu ödülü almaya hak kazanacağımıza inancımızı ve gayretimizi artmıştır. Yeni yaşında Quality of Magazine dergisine başarılar dileriz.’’ dedi.

Sanat, medya ve iş dünyasından önemli isimlerin katıldığı En Quality Ödül Töreni’ninde  bu yılın en Quality isimleri ödülleri ile buluştu.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak