En güzel renklerle evinizi yenileyin

Paylaş
 

İstikbal’in 2015 halı koleksiyonu hayatın tüm renklerini taşıyor.

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Mobilya ve ev tekstilinin öncüsü İstikbal, 2015 yılı için hazırladığı yeni halı koleksiyonuyla evleri yine en güzel renklerle şıklaştırmaya hazırlanıyor. İstikbal koltuk takımlarıyla da konsept oluşturacak şekilde tasarlanan yeni halı koleksiyonu tüm mağazalarda satışa sunuluyor.

Mobilya ve ev tekstilinin öncüsü İstikbal, 2015 yılı için hazırladığı yeni halı koleksiyonuyla evleri yine en güzel renklerle şıklaştırmaya hazırlanıyor. İstikbal koltuk takımlarıyla da konsept oluşturacak şekilde tasarlanan yeni halı koleksiyonu satışa sunuldu.

istikbal-hali-1

Hayatın her anından esinlenerek tasarlanan İstikbal 2015 halı koleksiyonu, neşe, ışıltı ve romantizm dolu renk ve desenleriyle evlere konuk oluyor. İlk adımların üzerinde atıldığı, evlerin neşesine ve hüznüne şahit olan İstikbal halılar, zengin renk ve desenlerden oluşan koleksiyonuyla göz kamaştırıyor.

İstikbal Halı, modernden klasik tasarımlara, gelenekselden koltuk takımlarıyla uyumlu konsept tasarımlara, çocuk odasından mutfak ve banyoya kadar geniş bir yelpazede ve zengin tasarımlarıyla tüketicilerinin beklentilerini karşılayarak, yenilikçi yapısıyla 2015 yılında da sektörde adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak