DOLUNAY AKREP BURCUNDA

Paylaş
 

11 Mayıs 2017 Akrep Burcunda Dolunay Zamanı…

Türkiye saatiyle 00.42 civarı Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay zamanları enerjilerin yüksek olduğu zamanlardır. Bildiğiniz üzere dolunay hangi burçta gerçekleşirse o burcun etkilerini yoğun olarak hissettirir. Bu dönem Akrep burcunun da etkisiyle ruhsal, psikolojik ve manevi olarak olaylardan daha çok etkilenebiliriz.

Sezgilerimiz güçlü, hislerimiz daha kuvvetli olur. Bu dönemde hislerinize ve sezgilerinize güvenin. Sezgileriniz daha açık ve anlaşılır olacaklar ve burada olanı fark etmek önemli! Yaşamınızda sizi en çok etkileyen konularla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.

Eğer aynı sorunları tekrar tekrar deneyimliyorsanız bu dönem bunlarla yüzleşerek, çözerek özgürleşmek için enerjiler uygun ve yüzleşmek için bu dönem güzel bir fırsat sunuyor enerjilerin yardımıyla yüzleşmelerimizi daha kolay ve hızlı bir şekilde dönüştürebiliriz. Yeter ki atalet içinde olmadan üzerini örtmeden açalım ve dönüştürelim.
İlişkiler konusunda eğer kararsızlıklarımız varsa radikal kararlar da alabiliriz.

Kendimize şu soruları sorabiliriz.

Değiştirmem ve bırakmam gereken hangi yönlerim var?

Geçmişten gelen, yüzleşmem gereken alanlarım neler?

Başarıyla içinden geçmem için ne yapmam gerekir?

Bu olunca ben nasıl biri olacağım? Bu durum beni mutlu ediyor mu?

Çözmeniz gereken alanlarınızla ilgili çözüm arayışına girebilirseniz, kendinize manevi ve maddesel olarak yeni kapılar açabilirsiniz. Akrep burcunun da etkisiyle girdiğiniz ortamlarda daha çok dikkat çekersiniz. Farkındalığınız daha çok artar. O nedenle farkı fark etmek gene önemli!

Yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için daha çok istek ve şevk duyabilirsiniz.
Kazalara, sakarlıklara dikkat ederek sağlığımızı da bu dönemde koruyalım. Kendimize özen gösterelim, intikam, hırs, kıskançlık taraflarınızı törpüleyip daha şefkatli olmak gerekli zira “keskin sirke küpüne zarar verir.” Atasözü’nü hatırlayalım.

Bu dolunay zamanında psikolojik çalışmalar, enerji uygulamaları ve meditasyon yapmak, dua etmek her zamankinden daha çok fiziksel bedenimize, ruhumuza, duygularımıza ve zihnimize iyi gelir. Yeter ki yapalım.

OL AN en yüce hayrımıza Olsun.

 

Sevgiyle kalın

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak