Doğanın içinde bir huzur bahçesi

Paylaş
 

Aileniz veya arkadaşlarınızla doya doya bir gün geçirmek istemez misiniz?

Burada kendinizi doğanın içinde bulacaksınız…

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Çam ağaçlarıyla kaplı bir tepeye çıkıp tertemiz havayı ciğerlerinize çekerken sizi bunaltan şu şehre şöyle ‘tepeden bakmak’ istemez misiniz? O halde Dudullu tesisleri sizi bekliyor. Geldiğinizde böyle bir yerin bir benzeri daha olmayacağını düşüneceksiniz. Aracınızı geniş otoparka rahatça park edin. Eşinizin çocuklarınızın veya arkadaşınızın elinden tutup parke taşlar üzerinde yürüyerek, önce şu koca İstanbul’u gözünüzün görebildiği yere kadar seyredin.

ziya-sark-sofrasi-dudullu-subesi-5

Sonra çocuklarınıza seyyar arabadan pamuk şeker alın. Ahşap köprüden geçerken çocuklarınız bir yandan şekerlerini yesinler bir yandan suyun üzerinde süzülen ördekleri ve bembeyaz kazları seyretsinler. Gölün ortasındaki kamelyada beş dakika soluklanmaya ne dersiniz?
Artık yemek salonuna geçebilirsiniz. Klasik Türk mutfağının en orijinal çeşitlerinden birini veya bir kaçını seçerek siparişinizi verdikten sonra, salonun dekorlarından yararlanarak atalarımızın ne ince zevk sahibi olduklarını ve sanatta ne kadar ilerlediklerini anlatabilirsiniz.

ziya-sark-sofrasi-dudullu-subesi-2

Yalnız buna çok fazla vaktiniz olmayacak çünkü siparişlerinizin hemen geldiğini göreceksiniz. Yemekler geldikten sonra türk mutfağının nekadar lezzetli çeşitlere sahip olduğunu anlatabilirsiniz diyemeyeceğiz. Çünkü kimsenin sizi dinleyeceğini zannetmiyoruz.

Hem buna pek ihtiyacınız olmayacak, yemekler zaten kendilerini anlatacaklar. Yemekten sonra çocukları parkta oynatmaya ne dersiniz. Yok kafeteryada bir şeyler içelim sonra parka gideriz mi diyorsunuz. Siz bilirsiniz. Bir gün ne çabuk geçti değil mi. Bakın güneş batmak üzere.

ziya-sark-sofrasi-dudullu-subesi-3

Işıklar gölün sularında ne güzel dans ediyor. Ne o artık gidelim mi diyorsunuz, çocuklar pek ayrılmak istemiyor galiba o zaman şöyle söyleyin mutlaka işe yarayacaktır: ‘tamam evladım yine geleceğiz’

Düğün-Nişan ve Sünnet Törenlerinizde müzikli olarak davetlerinizi verebileceğiniz Yaz – Kış Açık 250 kişi kapasiteli ( Yaz Mevsiminde 650 kişi kapasiteli ) Kafeteryamız ve özel olarak dizayn edilmiş özel toplantılarınız ve iş yemekleriniz için 500 kişi kapasiteli Restoranımız da siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

 

ziya-sark-sofrasi-dudullu-subesi-4

Ziya Şark Sofra’sı Dudullu Tesisleri 27,000m2 alanda sizlere hizmet vermektedir. Dudullu da 15.Lezzet Yılını kutlarken siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk ve onur duymaktayız…

 

İletişim

Osmangazi Korusu Dudullu / Ümraniye – İstanbul
Tel : 0.216 466 50 03 pbx

www.ziyasarksofrasi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak