Demet Akalın’ı yıkan haber!

Paylaş
 

 

Demet Akalın’ın kızı Hira’nın doğum günü fotoğrafları arasında Hira’nın resmini paylaşmaması merak konusu olmuştu. Gerçek sonradan anlaşıldı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira’nın doğum gününü kutlarken sadece kızının kolunun göründüğü fotoğrafları paylaşması dikkatleri çekmişti. Akalın, takipçileriyle ve fanlarıyla Hira’nın fotoğraflarını niye paylaşmadığını anlattı.

Demet Akalın’ı yıkan haber!

Akalın kızı Hira’nın vücudunda iyi huylu tümör çıktığı için paylaşmadığını açıkladı.

Instagram’da bir takipçisinin gizem oluşturmak için kızının fotoğrafını paylaşmadığını iddia etmesi üzerine Akalın adeta çıldırdı. Asıl gerçeği anlatırken sert ifadelerle takipçisine yüklenirken uzun zamandır tümör nedeniyle zor günler geçirdiğini belirtti.

Akalın konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi; “Hiç bu kadar magazinin içindeyken gizem oluşturacak bir hailm yok. İlk birkaç ay paylaştık ve kızımda iyi huylu tümör çıktı. Bunu nazara bağladık ve hala tedavisi sürüyor. Neler çektiğimi bir ben bilirim. “Allah aşkına o pis ağzınızı benim melek yavrumdan çekin. Çok bildiğin dünyan sana kalsın, tamam mı? Bir b… bilmeden de insanların hele bir bebeğin hayatına sakın karışma adını da anma…”

Bu açıklamanın ardından takipçisi bu durumu özür dileyerek anlayışla karşıladı.

demet-akalini-yikan-haber-1

  • Site Yorum

Bir yorum bırak