Çocukları karneyle değerlendirmeyin

Paylaş
 

 

Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz ise, öğrencilerin aldığı karnelerin, kişilik ve karakterlerinin bir yansıması olmadığına dikkat çekti ve velileri uyardı.

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle 2014-2015 eğitim öğretim yılı kapanış programı düzenlendi. Programda ilginç mesajlar verildi. Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Besim Müftüoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

cocuklari-karneyle-degerlendirmeyin-3

Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, 2014-2015 eğitim öğretim yılında emeği geçen öğretmenlere teşekkür ederek, mezun olan öğrencileri tebrik etti. Kaya, Sefaköy Anadolu Lisesi’nin okulu dereceyle bitirerek 1., 2.ve 3. olan öğrencilerine de hediyelerini takdim etti.

‘YENİ TÜRKİYE’NİN GENÇLİĞİN HEYECANINA İHTİYACI VAR’

Öğrencilere eğitim hayatında başarılar dileyen Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Besim Müftüoğlu da gençlere, “Siz, gençlerle, Cumhuriyet’in 100. yılında yani 2023’te Türkiye’yi dünyanın en gelişmiş ekonomi ülkeleri arasına sokmak için el ele çalışacağız. Yeni Türkiye’nin gençliğin verdiği heyecana ihtiyacı var. Küçükçekmece Belediyesi olarak, milli eğitimle ortak çalışmalara ve desteğe devam edeceğiz” dedi.

cocuklari-karneyle-degerlendirmeyin-4

‘‘ÇOCUKLARINIZI KARNELERİYLE DEĞERLENDİRMEYİN’’

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz ise, öğrencilerin aldığı karnelerin, kişilik ve karakterlerinin bir yansıması olmadığına dikkat çekerek, velilere de çocuklarını karneleriyle değerlendirmemeleri gerektiğini söyledi.

cocuklari-karneyle-degerlendirmeyin-2

Konuşmaların ardından Küçükçekmece Belediyesi İzmir Yöresi halk oyunları ekibi, folklor gösterilerini sahneledi. Programın devamında Gönül Dostları Korosu katılımcılara sanat müziği ziyafeti sundu. Şef Ahmet Nurhan Erkent eşliğinde icralarını gerçekleştiren koroda yer alan sanatçıların performansı ilgiyle izlendi.

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak