Cildiniz yaza hazır mı?

Paylaş
 

 

The Grand Tarabya’nın Boğaz’a karşı SPA’sı Therapia’da kışın tüm yorgunluğunu atıp hem bedeninizi hem cildinizi hem de ruhunuzu yenileyebilirsiniz.

The Grand Tarabya’da faaliyet gösteren ve 4500 m²’lik kullanım alanıyla İstanbul’un tek Boğaz manzaralı SPA’sı Therapia SPA; bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. The Grand Tarabya’nın Boğaz’ın hemen yanı başındaki konumuyla, cennetten bir köşe sunan muhteşem SPA’sı “Therapia”, özel bakım, masaj ve terapileriyle keyifli saatler geçirmenizi sağlıyor.

cildiniz-yaza-hazir-mi-the-grand-tarabya-1

NEM DEPOSU

Yoğun iş programınızın ve günlük koşuşturmanın arasında cilt bakımına vakit ayıramıyorsanız, Mini Cilt Bakımı tam size göre… Kış boyunca yıpranan cildinizi sıcak yaz günlerine hazırlamak için doğru adrestesiniz… Cilt tipine uygun özel maske, tonik ve nemlendirmeden oluşan bakım 45 dakika sürüyor. Fiyatı, 250 TL

cildiniz-yaza-hazir-mi-the-grand-tarabya-2

YIPRANAN CİLDİNİZİ ŞIMARTIN!

Kış boyunca soğuk havanın etkisiyle nemsizleşen cildinizi Süt ve Bal Bakımı’yla şımartabilirsiniz. Cildin nem ihtiyacını karşılayan, ölü deriden arındıran ve yenileyen bakım, 40 dakika sürüyor. Masajla uygulana bakım kasları da rahatlatıyor. Fiyatı, 210 TL.

Kuru ciltlere uygun olan Esmer Şeker Peeling, cildi arındırıp nemlendiriyor. 20 dakika süren peeling’in fiyatı, 180 TL.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak