Hangi burç internette ne yapıyor?

Paylaş
 

Biliyorsunuz ki burçlar sizinle ilgili birçok ip ucu verdiği gibi internette davranış şeklinizi ilgi alanlarınızı da ele veriyor.

 

Koç

Sevimli Koç burçları genelde messenger’da takılır. Koç burcu erkeği messenger’dan bir eş bulacağı hayaliyle yanıp tutuşa dursun, tüm arkadaşlık sitelerinde koç burçlarını görmek mümkündür.
Dostlukları kuvvetli olsa da sanal dünyada mutlu yuvanın özlemi içerisinde yanıp tutuşur. Koç burcu kadınının messenger iletisinde “Meşgulüm börek yapıyorum” yazısını sıkça gördüğümüz gibi Koç burcu erkeğinin de ‘ne dinliyorum’ özelliğinde “Kutsi – Benimle evlenir misin?” şarkısı sıkça duyulur.

Boğa

Boğa burcu msn’den pek tat almaz. Bunun yerine internette nefes almaksızın para kazanmanın yollarını arar.

İkizler

İkizler burcu ise Zodyak’ın en kıl burcudur. Varsa yoksa forumlarda rep peşinde koşan, sevilen sevimli bir burçtur. Değişkendir, sohbet odalarında bir gün psikolog sonraki gün astrolog, abartıp ürolog bile olabilir.

Yengeç

Eee artık yorulduk bu burcun duygusal krizlerinden. Msn aleminin en sulu göz Zodyağı’nın en karamsar burcudur. Gothic resimlerle avatarını süslerken space’sinde, blog’unda hayata hep bir isyan hep bir dert yanma havası içine düşmüştür. Beklentileri sabittir. Bir gün bu sanal illetten kurtulacağına inanır.

Aslan

Tü tü tü maaşallah… Sanal alemin, reel alemin en favori burcudur. Tü tü tü kırk bin kere maşallah…Aslan burcunu Google’da kendini ararken, messenger iletisinde kendini överken, messengerına kendi kendini ekleyip kendini izlerken bulabilmeniz çok doğal. 24 saat messengeri açık gezen her an biri kendini övecek diye bekleyen manyak bir burçtur.

Başak

Titiz Başak, virüs programıyla her gün, her saniye bilgisayarının içini dışını temizler. Abartır, kasayı açar elektrikli süpürgeyle içini temizler. İletisini temizler, listesini temizler, elinde vileda sopasıyla chatleşir. İletilerinde genellikle, sıkça hatta hemen hemen her zaman “Temizlik yapıııoooorummm gelljemmmm” şeklinde tuhaf şeyler yazar.

Terazi

En gıcık burçtur kendileri. Çünkü photoshop’u kapanmaz. Varsa yoksa resim çizeyim, onun bunun resmini düzelteyim… Bir kez dedik ya Teraziler el hünerleriyle meşhurdur diye, illa cıvığını çıkartırlar.

Forumlarda entellektüel sohbetlere dalıp hayatın gerçekliğinin sanal oluşundan bahsedip enteresan bir felsefeye dalarlar. Bunları genelde şiir sitelerinde, resim sitelerinde yorum yaparken görürsünüz. Feci derecede yeteneklidirler.

Akrep

Aman aman evlerden uzak. Bunların işi gücü site çökerteyim, msn kırayım, şifre çalayım. Hayırlı bir şey yapıp, msn’den zevce bulup nikah kıyayım demezler. Hacker’dırlar, onu bunu, önüne gelen ne varsa kırarlar. Sevilmezler, kimliklerini gizlerler. İllet bir burçtur.

Yay

Yay burcu kıskançlığı ile tanınan, gevşekliği ile terkedilen bir burçtur. Sohbet odalarından çıkmazlar.

Oğlak

Bir Oğlak’ı sanal alemde tanımak çok kolaydır. Msn’i durmadan açılıp kapanır. Sebebi ise annesi durmadan “yatttt artıkkk” diye bağırdığı için. Burçta tırsma eğilimleri gözlenir ve burç kendini resetler. Genelde sanal alemde bulduğu karşı cinsle buluşmaya gider. Dağ tepe, bayır çayır dinlemez gider buluşur ve listesinden engeller. Ayran gönüllüdür. İletisine aldanılırsa yazık olabilir.

Kova

Kova burcunu sanal alemde tanımak çok zordur. Gizemli bir havası vardır. Bu burcun asla ne dinlediğini öğrenemezsiniz. Açmaz. İletisi kısa ve özdür, sosyaldir. Burç genelde geceleri online olur, sabah ezanıyla kendini reset’ler.

Balık

Balık burcunun en belirgin özelliği sanal alemde oynadığı oyunlardır. Zira onu chat yaparken nadir görürsünüz. Kendini sanal oyunlara adapte eder. Durumu sürekli “dışardadır” ,otomatik mesajında, “Oyun oynuyorumm yazın cevap veriririm” yazar ama cevap verdiğine henüz rastlanmamış ender, kozalak burçlardandır.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak