İş bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Paylaş
 

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi ile iş bulmak daha kolay…

 

Özel İçerik: heykadin.com

Beykoz Kariyer Merkezi ve Çelebi Yer Hizmetleri ortak çalışmasıyla Sabiha Gökçen Havaalanı’nda istihdam edilmek üzere başvuru yapan işçi adayları Beykoz Belediyesi’nde bugün gerçekleştirilen mülakatlar neticesinde belirlendi.

Beykoz Kariyer Merkezi firma ziyaretleri ve tanıtım faaliyetleriyle eleman arayan firmaların taleplerini karşılamaya, istihdam ve meslek edindirme projeleri için yeni ortak çalışmalar yapmaya devam ediyor.

iskur-is-bulma-beykoz-2

Sabiha Gökçen Havaalanı’nda yer ve bavul hizmetleri, etiketleme, E ve B sınıfı ehliyete sahip olanlar için şoför alımı alanlarında görev yapmak üzere Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi birimine başvuran 1000 kişi arasından seçilen 300 kişiyle, Çelebi Yer Hizmetleri firması yetkilileri yüz yüze görüşme yaptı. Yapılan görüşme sonucunda 64 kişi hakkında olumlu sonuca ulaşıldı. Görüşmeleri olumlu sonuçlanan kişilerin gerekli belgeleri tamamlamalarının ardından işe başlama tarihleri belirlenecek.

Aktif olarak 1200 firmayla çalışan, son iki ay içinde ise 30 firmayla görüşme yaparak ilçedeki istihdama  katkı sunan  Beykoz Kariyer Merkezi, ilçedeki firmaların eleman taleplerini en doğru seçimle karşılıyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak