Bu kitabı okuyan enerjik oluyor

Paylaş
 

Kitabında enerji farkındalığına dikkat çeken Davranış Bilimleri Uzmanı ve enerji terapisti Sevgi Şahin, “Sınırlı, küçük bir havuzda değil, hızla akan nehirde yüzün” diyor.

 

Özel İçerik: heykadin.com.tr

Davranış Bilimleri Uzmanı ve enerji terapisti Sevgi Şahin’in ‘Enerji’ kitabı okuyucusuyla buluştu. 21 yıllık tecrübelerini ve bilgilerini okuyucusuyla ikinci kitabı ‘Enerji’de anlatıyor. “Sınırlı, küçük bir havuzda değil, hızla akan nehirde yüzün… Farkındalığınızı fark edin” diyen Şahin, kitabında enerji farkındalığı bilincin en yüksek hali olduğunu görmeyi ve kendi enerjinizle başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmadan kullanacağınız güçleri ortaya çıkarabileceğinizi verdiği örneklerle anlatıyor.

bu-kitabi-okuyan-enerjik-oluyor-sevgi-sahin-1

FARKETMEDİĞİNİZ KADERİNİZ OLUR

Şahin, “Farkı fark etmezseniz, fark etmediğiniz kaderiniz olur. Şimdi farkı fark etme zamanı. Bir insanın farkındalığı açılınca, enerji düzeyinde bunu diğer kişilere de yayacak, enerjisi güçlü insanlar arttıkça dünya için iyi şeyler yapan insanlar çoğalacak ve dünya da size aynısını yansıtacaktır. Böylece, dünyamızın güzelliğini ve gerçeğini algılayarak, yaşantımızın amacını kavrayacağız” diyor.

bu-kitabi-okuyan-enerjik-oluyor-sevgi-sahin

ENERJİNİZİN IŞILDAMASI İÇİN BAŞLAMA ZAMANI

Enerji kitabı, değişik enerji yöntemlerinin uygulanması yoluyla deneyimlenmiş bilgilerden, sizlerin de faydalanması amacıyla hazırlandı. Sağlık, şifa konularını içeren düşünce biçimlerini enerji aracılığıyla yeni bir anlayışla ve enerji sistemlerini insanın değişik halleriyle incelemeyi anlatıyor. Kendinize bu kitapla start verip,  olmanız gereken en muhteşem halinize davetiye veriyorsunuz. Davete en güzel halinizle iştirak etmek sizin tercihinizdir. Yeni halinize merhaba demek için, enerjinizin ışıldaması için şimdi başlama zamanı…

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak