Aşkta bu işaretlere dikkat!

Paylaş
 

Uzun süren ilişkinizin yön değiştirmesini istiyorsunuz ama aceleci görünmek istemiyorsunuz.

Peki ama partneriniz bu konuda ne düşünüyor?

 

İşte sevgilinizin sizinle evlenmek istediğinin önemli işaretleri.

İşaret 1: Müzik arşivinize katkıda bulunuyor

Evde keyifli zaman geçirmenin şartlarından biri müzik dinlemek. Tercihiniz genellikle sakin ve romantik parçalar olabilir. Erkek arkadaşınızsa daha sert müzikleri sevebilir. Eğer CD’leriniz arasında satın almadığınız Metallica albümleri görmeye başladıysanız erkek arkadaşınızın evinizi çoktan benimsediğini düşünebilirsiniz.

sevgili-muzik

İşaret 2: Bozulmuş aletleri tamir ediyor

Günümüzde çoğu erkek tamir islerinden anlamıyor ve bu tür şeylerden babalarımız gibi pek de zevk almıyor. Aslında bu çok doğal, nasıl artık kadınlar mecbur kalmadıkça ellerine iğne iplik almıyorsa, erkeklerde tamircilik yapmaktan pek hoşlanmıyor.

Yalnız yaşayan bir kadın olarak kendi işinizi kendiniz yapmaya veya tamirci çağırmaya alışmış bile olsanız bu sefer farklı davranın ve musluğunuzun bozulan contası için erkek arkadaşınızdan yardım isteyin. Eğer sevgiliniz evinizi kendi evi gibi benimsemeye başladıysa alet çantasını alıp hemen tamire girişecektir, işte sadece yatağınızı değil hayatınızı paylaşabileceğiniz bir erkek modeli.

İşaret 3: Buzdolabı alışverişine katılıyor

Diyet yapan veya kilolarına dikkat etmeye çalışan her kadın gibi sizin buzdolabınızın da sağlıklı ürünlerle dolu olduğunu tahmin ediyoruz. Biraz marul, biraz havuç ve şişelerce maden suyu…

Arada kaçamaklar yapsak da kabul edelim ki erkekler abur cuburlara bizden daha düşkündür. Eğer birlikle alışveriş yaparken arabaya cips, şarküteri ürünleri ve kuruyemişler doldurmaya başlarsa evinizde daha fazla zaman geçirmeyi düşünüyordur.

İşaret 4: PlayStation konsolunu evinize getiriyor

Çoğu erkeğin favori ev faaliyeti televizyon izlemektir. Listenin ikinci sırasında ise PlayStation ve benzeri oyunlar oynamak bulunuyor.

Sizinle birlikteyken oyun arkadaşlarını ihmal etmek istemiyorsa PlayStation konsolunu da mutlaka evinize getirecektir. Eğer televizyonunuzun yanında erkek arkadaşınım teknolojik oyuncaklarını görürseniz, size birlikte yasamanın en ciddi sinyallerinden birini verdiğini rahatlıkla düşünebilirsiniz.

oyun-oynama-sevgili

İşaret 5: Çamaşır makinesini kullanıyor

Kadınlar ve erkekler arasındaki farklardan biri de çamaşır makinesi kullanmanın inceliklerini bilmektir. Şöyle ki: kadınların çoğu renklilerle beyazların bir arada yıkanmayacağını veya bazı çamaşırların yıkanmadan önce bir süre suda bekletilmesi gerektiğini bilir.

Erkeklerin çamaşır makinesiyle ilişkisi ise genellikle giyecek hiçbir şeyleri kalmadığında başlar, işin kolayına kaçarak tüm kirli çamaşırlarını makineye aynı anda atar ve çoğunlukla 90 derecelik programı seçerler.

Hem de pahalı kazaklarıyla pastel renkli pantolonlarını bir araya getirmekten hiç çekinmeden.Erkek arkadaşınızın rutin ev işleri konusunda gönüllü olması elbette evinizi sahiplendiğini ve birlikte yaşamayı düşünebileceğinizi gösteriyor. Ancak, pahalı iç çamaşırlarınızı makineye atmaması konusunda onu uyarmayı sakın ihmal etmeyin!

camasir-makinesi

İşaret 6: Yemek yapmaya başladı

İlişkilerdeki temel kural, yemeği ev sahibinin yağacağı yönündedir, çünkü ev sahibi hangi malzemenin mutfağın neresinde olduğunu bilir.

Ayrıca çay yapmak, temiz havlu sunmak ve hatta birlikte dinlenecek müziği seçmek bile onun sorumluluğudur. Eğer sevgiliniz mutfağa giriyor ve iyice konsantre olup beline önlük takarak yemek yapmaya koyuluyorsa iş ciddiye biniyor demektir. Hatta ailesine sizinle evlenmek istediğini söylemiş bile olabilir.

İşaret 7: Ailesini veya arkadaşlarını sizin evinize çağırıyorsa

Ortak arkadaşlarınız zaten evinize gidip geliyordur. Onları saymıyoruz bile. Ama sizin tanımadığınız arkadaşları veya aile bireyleri yavaş yavaş kapınızda belirmeye başladıysa kendi dünyasını sizin sınırlarınıza taşımak istediğini düşünebilirsiniz.

 

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak