Beklenen değişim başlıyor!

Paylaş
 

4 yıldır aşılamayan problemlerin artık çözüme kavuştuğu Fikirtepe’de artık büyük gelişmeler var…

Uzun yıllar yaşanan çeşitli olumsuzluklar  sebebiyle hala konut projelerinin yükselemediği Fikirtepe’de tapular verilmeye başlandı. Büyük bir aşama kaydeden Fikirtepe,firmaların önünü açan bakanlık sayesinde dev bir şantiye alanına dönüşmek üzere.Terk alanları da bakanlıklara bırakılıyor. Dün yaşanan büyük bir gelişme sonucu Nuhoğlu, ikinci adasının tapusunu aldı. Pana Yapı ise Büyükşehir’den avan projesini bitirip bakanlığa gitti.

FİDEM: Artık Fikirtepe’nin önünde hiç bir engel kalmadı

Fikirtepeli ile her daim dayanışma içerisinde olan derneği FİDEM’in Başkanı Ercüment Oruç,konu ile ilgili kısa bir açıklama da bulundu.Oruç,”Fikirtepe artık gelişmeleri konuşacak.Bakanlığın süreci hızlandırmasıyla artık semtimizin önünde hiç bir engel kalmadı”diye konuştu.

fikirtepe-1

Ve artık Fikirtepe beklediği haberleri duymaya başlıyor

İmzası biten adalar tek tek tapularını alıyor.Terk alanları vs. gibi bir sorun kalmadığı gibi geçtiğimiz gün itibariyle yaşanan büyük bir gelişme ile Brooklyn Park İstanbul projesi de avan projesinden çıktı ve ruhsat alma yolunda bir adım daha attı. İmzası bitmeyen adalar için ise kamulaştırmayla ilgili çalışmalar hızla devam ediyor. Aldığımız bilgilere göre bakanlık çok ciddi bir çalışma başlattı ve Fikirtepe yakın zamanda beklediği gelişmelere kavuşacak görünüyor.

www.fikirtepeemlak.com

Etiketler:
Fikirtepe Pana Yapı
  • Site Yorum

Bir yorum bırak