Bölüm başı alacağı para şaşırttı

Fahriye Evcen
Paylaş
 

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisine transfer oldu. Evcen’in bölüm başı alacağı para ise oldukça şaşırttı. 

 

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünü oynadığı ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu  Fahriye Evcen oldu. Murka’yı canlandıracak olan Evcen diğer başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah’la çekişme yaşayacak. Dev bütçesine rağmen reytinglerde beklenen sonuçları elde edemeyen Star TV’nin Kurt Seyit ve Şura dizisindeFahriye Evcen sürprizi…

Kıvanç Tatlıtuğ ile dizide başrol oynayan Farah Zeynep Abdullah seyirci tarafından birbirlerine çok yakıştırılmamıştı. Düşen reytingler nedeniyle dizi için yeni bir kadın başrol oyuncusu aranıyordu. Evcen dizinin yeni sezonda ekrana gelecek bölümlerinde kamera karşısına geçecek. Kanal yönetimi bir süredir sevgilisi Burak Özçivit’le Bodrum’da “Aşk Sana Benzer” filminde rol alan Evcen’i dizinin kadrosuna katılması için ikna etmeye çalışıyordu.


Güneş’in haberine göre Evcen sonunda dün teklifi kabul etti. Ünlü oyuncu dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgilisi Türk kızı Murka karakterine hayat verecek. Yeni bölümler Abdullah’ın canlandırdığı Şura ile Evcen’in hayat verdiği Murka arasında yaşanan çekişmeye sahne olacak.

40 bin TL alacak

Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kurt Seyit karakterinden geçen sezon babası Rus kızı Şura’yı bırakmasını kendine bir Türk kızı bulmasını istemişti. İşte o yeni sevgili karakterine Evcen hayat verecek. Oyuncunun bölüm başına 40 bin TL alacağı iddia edildi. Fahriye Evcen böylece yıllar önce kendisine şöhretin kapısını açan Yaprak Dökümü’nün yapım şirketi Ay Yapım’la yeniden çalışacak.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı dizinin çekimleri bugün başlıyor. Kurt Seyit ve Şura’nın ilk bölümü eylül ayının 2. haftası ekrana gelecek. Evcen ilk bölümden itibaren ekipte yer alacak.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak