Banyonun en asil renkleri burada

Paylaş
 

Banyonuzun rengini ve dekorasyonunu değiştirmeyi düşünüyorsanız, yılın trend renkleri olan siyah beyazı düşünmenizi öneriyoruz.

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Siyah ve beyaz; renk yelpazesinin asil, seçkin ve zarif iki rengi. Beyazın masumiyeti ve saflığı, siyahın ise gizemi gece ve gündüz gibi birbirini tamamlıyor. Banyo ve mutfaklarda trendleri oluşturan GROHE, hem zıtlığı vurgulayan hem de birbirini bütünleyen bu iki renkte seçenekler sunduğu ürünleriyle, yine farklılık yaratıyor. Son dönemde özellikle banyolarda trend olan siyah seramikleri kombinleyen ay beyazı ve kadife siyahı GROHE ürünleri büyük ilgi görüyor.

banyo

Siyah ve beyaz olarak iki seçeneği bulunan GROHE Ondus Digitecture Light rezervuar panelleri, su tasarrufu sağlayan çift kademeli gömme rezervuar kumandasını, ilham veren yeni aydınlatma efektleriyle birleştiriyor. Temperli camdan yapılan 200mm büyüklüğündeki kare panellerde en son LED teknolojisi kullanılıyor. Siyah seramikle kombine edilen beyaz paneller duvarda daha da belirgin bir hale gelerek son derece zarif ve seçkin bir görünüm sunuyor.

banyo-dekorasyon-2

GROHE Ondus Digitecture Light sayesinde aydınlatma, yerleşik zamanlayıcı fonksiyonu veya ‘açma/kapama’ anahtarı kullanılarak ayarlanabilir. Ayrıca LED aydınlatma, geceleri banyodaki ana ışık kaynağını açmaya gerek kalmadan gerekli aydınlığı sağlar ve rahatsızlık veren güçlü ışık nedeniyle uykunuzun açılmasını önler.

Geleneksel kumandaya ek olarak, panelde ayrıca dokunmadan yıkama yapmayı sağlayan bir sensörün de bulunması sayesinde elinizi büyük veya küçük düğmenin önünden geçirdiğinizde tuvaletin yıkama fonksiyonu otomatik olarak çalışır.

GROHE’nin kadife siyahı ve ay beyazı renklerini seçenek olarak sunan bir başka ürünü ise yeni gömme rezervuar ve pisuar yıkama sistemi kumanda paneli Nova Cosmopolitan. Basit bir geometriye sahip olan ve GROHE StarLight® krom kaplama ile donatılan bu ürün minimalist çizgiler için mükemmel bir uyum yaratıyor.

GROHE’nin rezervuar panellerindeki deri renk seçenekleri deriden vazgeçemeyenlerin beğenisine sunuluyor.

Banyonuzda, dekorasyona uyumlu siyah bir tepe duşuna ne dersiniz? Kadife siyahı seçeneği de olan GROHE Rainshower® tepe duşları, zihni, vücudu ve ruhu keyifli bir duşla yeniden canlandırırken sunduğu zarif ve seçkin görünümüyle de dekorasyonla mükemmel uyum sağlıyor. Rainshower® Cosmopolitan’ın modern tasarımından Rainshower® Rustik’in klasik stiline kadar GROHE Rainshower® koleksiyonu, birçok stile ve boyuta sahip. Tüm modellerde her su çıkış noktasına dengeli su dağıtımı için GROHE DreamSpray® teknolojisi kullanılırken, GROHE StarLight® ve SpeedClean özellikleri de ürünlerin ömür boyu mükemmel görünümünü koruyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak