Bana burcunu söyle sana aşkını anlatayım

Paylaş
 

Burcunuzun hangi burçlar ile daha iyi anlaştığını hiç düşündünüz mü? Hangi burcun erkeği nelerden hoşlanır? Hangi burcun erkeği nelerden etkilenir? Burcunuzla en uyumlu burç hangisi?

İşte tüm bu soruların cevabını sizin için bir araya topladık. 

KOÇ ;  Uyumlu : Koç, ikizler, yay – Ters : Başak, yengeç, balık Koç kadınını etkilemek için ne yapmalı; Hırslı dinamik cazibelidir. elde etmek için ilginizi sürekli ayakta tutmak kolay değildir. Romantizm beklemeyiniz hoşlanmaz. Güçlü dinamik olunuz ve doğallığınızı kaybetmeyiniz. Koç erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Her zaman merakını uyanık tutmalısınız tıpkı tamamı okunmamış bir kitap gibi olmaya çalışın abartılı davranmayı sevmez doğal kendiniz olun.

BOĞA ;  Uyumlu ; Boğa, yengeç, oğlak – Ters : Yay, ikizler, kova Boğa kadınını etkilemek için ne yapmalı; Her zaman bakımlı olmanız gerekmektedir, ona ilgi ve şefkat gösteriniz şık restoranlar küçük sürprizler çok etkiler. Boğa erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Boğa erkeği bir kadında güzellik ve zevk sahibi olmayı arar silik kadınlar ona göre değildir gösterişli ve atak olmaya bakın ilk adımı sizden bekler.

İKİZLER ;  Uyumlu; Koç, aslan, kova – Ters; Yengeç, oğlak İkizler kadınını etkilemek için ne yapmalı; Zeki kültürlü erkeklerden hoşlanır bir erkek ikizler kadını üzerinde hakimiyet kurduğunu hissettirirse hemen ikizler kadını ilgisini kaybettirir. İkizler erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Entelektüel ve zeki kadınlardan hoşlanır.ikizler erkeğine gerektiğinde kardeş,dost,sevgili ve anne olmayı başarabilirseniz sonsuza dek sızındır.

YENGEÇ ;  Uyumlu; Boğa, yengeç, akrep – Ters; İkizler, kova Yengeç kadını etkilemek için ne yapmalı; Size güvenmesi ve dürüst olduğunuza inanması çok önemlidir. Arkadaşlarına önem verir onun dostları ile iyi geçinmeniz önemlidir. Yengeç kadını evine düşkündür eğer evcimen erkek değilseniz zorluk çekebilirsiniz. Yengeç erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Yengeç erkeği ana kuzusudur onunla uzun beraberlik düşünüyorsanız annesi ile aranızı iyi tutmanız gereklidir.son derece sadık ve dürüsttür. Size güvenmesi gereklidir.

ASLAN ;  Uyumlu; Boğa, akrep, oğlak – Ters; Aslan kadını etkilemek için ne yapmalı; Maddiyata önem verir şık ve pahalı restoranda yemek ve gösterişli hediyeler önemli sevgi gösterileri önemlidir. Aslan erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Her zaman etkileyici bas dondurucu gösterişli olunuz .

BAŞAK ;  Başak kadını etkilemek için ne yapmalı: Fazla romantik olmayan bu burcun kadınları her zaman temiz kendine iyi bakan sevdiği kadından ilgisini esirgemeyen erkekleri tercih eder. Başak burcu erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Masrafsız şık ve düzenli bir kadın başak erkeğinin gönlünü fetheder onu zekanızla daha da çok etkileyebilirsiniz.

TERAZİ ;  Uyumlu; İkizler, boğa – Ters ; Koç, yengeç, oğlak Terazi kadınını etkilemek için ne yapmalı; bol bol kompliman yapınız ancak samimi olmadığınızı düşünürse pas vermeyebilir. Terazi erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Konuşmayı seven ve etkileyici kadınlar terazi erkeğinin ilgisini çeker iyi bir konuşmacı olursanız etkiniz yüksek olur.

AKREP ;  Uyumlu; Yengeç, balık – Ters; Boğa, aslan, kova Akrep kadını etkilemek için ne yapmalı; Ona sadık olduğunuzu ve onu çok sevdiğinizi hissettirmelisiniz. Akrep erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Bakımlı şehvetli ve sadık sevgili olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayınız.

YAY ;  Uyumlu; Koç, aslan – Ters; Balık, ikizler Yay kadınını etkilemek için ne yapmalı; Onunla dost olmalısınız canlı ve neşeli yay kadını karşısındakinden de aynı hareketliliği ve neşeyi bekler. Yay erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Göz alıcı konuşkan insanlar yay burcunu derinden etkiler abartılı olmayın çünkü doğallığı sever.

OĞLAK ;  Uyumlu; boğa, başak – Ters; Koç,Yengeç, terazi Oğlak kadınını etkilemek için ne yapmalı; Uzun uzun konuşmaktan zevk alan oğlak kadınını öncelikle hayran hayran dinlemeli ve onu takdir etmelisiniz. Oğlak erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Paraya çok önem veren oğlak erkekleri tutumlu zeki ve sevecen kadınlara karşı koyamaz.

KOVA ;  Uyumlu; İkizler, terazi – Ters; Boğa, akrep Kova kadınını etkilemek için ne yapmalı; Zeki entelektüel kova kadınını duygusallıktan ve romantizmden çok mantığınızla etkilersiniz.. Kova erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden mutluluk duyar. Öncelikle duygularınız gizlemeyi öğrenmelisiniz hanımlar, biraz gizemli davranmak gerek sizi merak etsin.

BALIK ;  Uyumlu; Yengeç, akrep – Ters; Başak, yay, ikizler Balık kadınını etkilemek için ne yapmalı; Cömert bir aşık olan balık kadını sevdiği için her şeyi yapabilecek kapasitededir.ilgi ve sevgi göstermeli sık sık sevdiğinizi söylemeli onun iniş çıkışlarına dikkat etmeli. Balık erkeğini etkilemek için ne yapmalı; Duyarlı tutkulu ve ihtiraslı olan bu erkeği etkilemek için isteklerine cevap vermeli en başta da cazibeli ve etkileyici görünmelisiniz.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak