Apple 2015 ürünleri ses getirecek

Paylaş
 

2015 yılı Apple yılı olabilir. Apple 2015 ürünleri ses getireceğe benziyor. İşte o ürünler…

Apple senelerden beri teknolojiye yön veren şirketlerin başında geliyor. Hemen hemen her ürünü ile Dünya genelinde büyük sükse yaratan şirket, teknoloji severlerin en çok takip ettiği şirketler listesininde başında bulunuyor. Kusursuz tasarımları ve bütünleşik sistemleriyle her zaman harika ürünler ortaya koyan Apple, her yıl çıkardığı ürünleri en çok beğenilen ve en çok eleştirilen şirketlerden biri oluyor. Peki 2015 yılında teknoloji dünyası Apple ‘dan nasıl ürünler bekliyor. İşte listemiz…

Apple Watch

Apple Watch ‘ın 2015 ‘in başlarında kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

iPhone 6s / 6s Plus

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ‘un donanımsal özelliklerinin geliştirilmiş hali olması beklenen 6s ve 6s Plus ‘un 2015 yılının sonlarına doğru kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

iPad Pro (iPad Air Plus)

Apple ‘ın profesyonel tablet kullanmak isteyenlere ve iş dünyasının belirli kesimlerine hitap etmek için çıkaracağı düşünülen yüksek donanımlı 12.2 inç ekran boyutuna sahip iPad ‘ini 2015 yılının Haziran ayında tanıtması bekleniyor.

iOS 9

Tabi ki her sene olduğu gibi tüm kullanıcılar yeni bir İOS sürümüne de 2015 yılında kavuşacaktır. Bu kavuşmanın İOS 8 ‘de olduğu gibi yeni tanıtılan iPhone modeli ile olması bekleniyor.

OS X 10.11

Apple ‘ın bir diğer yazılımı OS X ‘i de bu sene güncelleyeceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Özellikle yeni OS X versiyonu ve İOS 9 arasında mükemmel bir bağ olacağı düşünülüyor.

Yeni Apple TV

2015 yılının başlarında şirketin yeni Apple TV ‘sini de duyurması bekleniyor.

Retina MacBookAir

12 inçlik Retina ekrana sahip bir MacBookAir ‘de bu sene beklenen ürünler arasında. Ayrıca bu MacBookAir ‘de kullanıcılara farklı renk seçenekleri de sunulması bekleniyor.

Retina Ekranlı 21.5 inç iMac

27 inç 5K ekranlı iMac ‘in ardından Apple’ın21.5 inçlik modellerinde retina ekran kullanıp 2015 ‘de piyasaya sürmesi bekleniyor.

Tüm Mac ‘lere Donanım Güncellemesi

Ayrıca şirketin tüm Mac ‘leri yeni donanımlarla piyasaya tekrar sürmesi bekleniyor. Daha iyi işlemci, daha fazla RAM ve daha fazla depolama alanı, Mac donanımlarında iyileştirilmesi düşünülen etkenlerin başında geliyor.
Apple’ın önümüzdeki yıl içerisinde çıkaracağı ürünler heyecanla beklenirken geçmişte çıkarmış olduğu ürünler de büyük ilgi görüyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak