Anneleri sevindiren haber!

Paylaş
 

“Seni Anlayan O” sloganı ile Türk kadınlarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden Bingo, Mothercare’den hediye çeki dağıtacak.

 

Özel İçerik: heykadin.com

Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan, dermatolojik olarak onaylanmış, parfüm ve boya içermeyen içeriği ile Türkiye’de ilk ve tek olmaya devam ederken, yaptığı kampanyalarla daha fazla kadına ulaşarak, hassas ve alerjik bünyeler için “doğru çamaşır bakımının” ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmış oluyor.

Annelerin tercihi Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan ile bebek ve çocukların gelişim sürecinde ebeveynlere kaliteli ve pratik çözümler sunan Mothercare iş birliği ile Migros’a özel gerçekleştirilen kampanya kapsamında tüketiciler, 4-30 Eylül 2014 tarihleri arasında, İstanbul, Ankara ve İzmir Migros’lardan Money Club Kart ile alacakları Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan ile Mothercare’den anında 25 TL tutarında hediye çeki kazanacak.

Tüketiciler, Mothercare’in indirimsiz ve kampanya dışı ürünlerinde geçerli olan bu kampanyadan, 30 Ekim 2014 tarihine kadar tek seferde Demcard ile yaptıkları 50TL ve üzeri alışverişlerde yararlanabilecek.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak