Anadolu yakasına Ouzo Roof geldi

Paylaş
 

Girit mutfağı konseptli Ouzo Roof Restoran Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in terasında açıldı.

 

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in terasında hizmete giren Girit mutfağı konseptli Ouzo Roof Restoran açılış gününde dönüşümlü olarak yaklaşık 500 kişiyi ağırlayarak rekor kırdı.

Ouzo’nun açılışında otelin terası konuklarla dolarken Kalamış Caddesi araçlardan tıkandı. Gece boyunca Kalamış sahilleri son yılların en renkli gecelerinden birini yaşadı. Gökyüzüne tutulan lazer ışınları, terasta yanan alevli fıçılar ve ışıl ışıl yanan otel görüntüsü yanında Ouzo Roof Restoran ile bölgeye bir mücevher daha kazandırdı.

mustafa-alparslan-kemal-sinmez-wyndham-Ouzo-Roof-Restoran-2

KONUKLARI ÖZENLE AĞIRLADILAR

Reisler Deri’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in Sahibi Celal Yüksel özel konuklarını ağırladığı gecede oldukça heyecanlıydı.
Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel’in Genel Müdür Vekili Mustafa Alparslan, Satış ve Pazarlama Müdürü Kemal Sinmez, Türkiye’nin ödüllü aşçılarından Executive Şefi Rafet İnce ile yardımcısı Sous Chef İsmail Akdoğan ile ekibi ve servis ekibi konukları ağırlamak için canla başla çalıştılar.

mustafa-alparslan-kemal-sinmez-wyndham-Ouzo-Roof-Restoran-1

MUSTAFA ALPARSLAN: OTEL MÜŞTERISI BEĞENDI

Genel Müdür Vekili Mustafa Alparslan Ouzo Roof Restoran’ın açılışına otelde konaklayan müşterilernde katıldığını belirterek “Onlarda bizim misafirlerimiz. Restoranı gördüler ve çok beğendiler. Bundan sonra otel müşterilerinin buradan vazgeçmeyeceğini düşünüyoruz” dedi.

mustafa-alparslan-kemal-sinmez-wyndham-Ouzo-Roof-Restoran-3

KEMAL SINMEZ: OTELİN MARKA DEĞERİ YÜKSELDİ

Satış ve Pazarlama Müdürü Kemal Sinmez, Ouzo Roof Restoran’ın açılışına otelen devamlı müşterileri yanında potansiyel küşteri grubunu da çağırdıklarını belirterek “Ouzo Roof Restoran, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in çekim gücünü oluşturacaktır. Otelin kalitesine uygun bir mutfak ve servisi sunarak marka değerimizi yükselttiğimize inanıyoruz” dedi.

mustafa-alparslan-kemal-sinmez-wyndham-Ouzo-Roof-Restoran-4

ÖDÜLLÜ ŞEF RAFET İNCE: KİMSE LEZZETİ UNUTMAYACAK

Moda’dan, Fenerbahçe’den ve Kadıköy’un çeşitli semtlerinden izlenen Ouzo Roof Restoran’ın açılışında konuklara Executive Şefi Rafet İnce’nin yönetiminde Sous Chef İsmail Aydoğan ile ekibi tarafından çok özel menu sunuldu. Deniz mahsullerininin ağırlıkta olduğu menüde somon, kalamar, karides ve diğer balık çeşitleri özel soslarla hazırlandı.

Şef Rafet İnce mutfaktaki sanatını konuşturururken “Amacımız buradaki lezzeti tadan bir daha unutmasın istiyoruz. Ouzo Roof Restoran hem en iyi lezzetin hem de en iyi servisin sunulduğu restoran olarak İstanbul’un Asya yakasında bir numara olacaktır” dedi.(turkiyeturizm.com)

  • Site Yorum

Bir yorum bırak