8 adımda kendinize aşık ettirin

Paylaş
 

Arzularını korumak için erkeklere kendilerini kahraman gibi hissettirmeniz gerekir.

Çoğu şeyin üstesinden kendi gelebilen güçlü bir kadın olabilirsiniz, ama onun sizin için bir şeyler yapmasına izin verin! Kendisine ihtiyacınızın olduğunu hissetmesi, onu size yaklaştırıp, kendini de önemli hissetmesine sebep olacaktır.

Ona bir iş verin!

Bir şeyleri onarmasını ya da yeniden yapmasını isteyebilirsiniz. Kavonoz kapağını açınca dahi başarılı olduğunu düşünen, bu varlıkları bu konuda mutlu etmek pek de zor değil!

Fikrini sorun!

Fikirlerinin önemsenmesi kimi mutlu etmez ki? Ona hayatınızla ilgili ufak kararlar alırken danışın, önerisi olup olmadığını sorun. Biraz düşünmeye zorlamak kimseye bir şey kaybettirmez!

Yumuşak dokular!

Kürk, ipek gibi metaryeller erkeklerde arzuları tetikleyici bir etken gibi! Bu tarz yumuşak kumaşlar kadınsılığı ve doğayı içinde barındırdığından, onlarda sevdalı içgüdüleri arttırıyor!

Özgürlük arzusu! 

Erkekler genelde değişime kapalıdırlar ve bundan korkarlar eğer onu anladığınızı ve bu konuda ona bir tehdit olmadığınızı düşünürse, bu onu size yaklaştıracaktır. Hobilerini yapması için ona imkan tanıyın ve gereksiz kısıtlamalardan sakının!

Fırsat verin!

Sosyal hayatlarına aşırı müdehaleden hoşlanmayan beyler başlarda özgürlüklerin kısıtlanmasını istemeyecektir. Sizin bu konudaki rahat tavırlanırınız, onu sizin yaşantınızı merak etmeye yöneltecek ve size çekecektir!

Değişim esaslıdır!

Sürekli aynı tarz giyinmekten, saçınızı aynı şekilde taramaktan vazgeçin! Değişim erkekleri her zaman kendine çeker! Saçınızı her zamankinden farklı toplayıp, boyatıp, ya da her zamankinden farklı bir elbiseyle karşına çıkmanız onu heyecanlandıracaktır!

Özeline Saygı!

İlişkiniz belirli bir seviyeye gelmeden; onu rahatsız edici sorulardan, ve kurcalamalardan uzak durmalısınız! Telefonunu ya da sosyal medya hesaplarını bir süre önemsememekten kimseye zarar gelmez!

Onu övün!

Onlar bu konuda bizler gibi değil. Biz övgü duymaya, iltifatlar almaya her ne kadar alışmış olsak da; erkekler bu durumlar sık sık karşılaşmıyorlar. Bu da onu kendinize bağlamak için size çok büyük bir fırsat sunuyor!:) Erkekler belli etmeseler de övülmekten hoşlanır! Ona hoşunuza giden huylarından, vücudunun beğendiğiniz yerlerinden bahsedin! Gözünde farklılaşacaksınız!

Etiketler:
aşk sevgi
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. adminhk dedi ki:

    Böyle aşk olur mu Allah aşkına!

Bir yorum bırak