5 HAZİRAN YENİ AY ZAMANI

Paylaş
 

Pazar günü Türkiye saatiyle 05.59’da İkizler burcunda yeniay doğuyor.

Hava elemintinin temsil ettiği İkizler burcunun özelliklerini göreceğimiz yeniay zamanı yeni başlangıçlar, yeni girişimler için güzel enerjilerle desteklendiğimiz zamanlardır.

İkizler burcunun elementi olan hava enerjisiyle geliyor. Bu yeniay iletişim, değişim ve dönüşüm zamanı.

İkizler burcu hareketli ve meraklıdır. Dolayısıyla İkizler burcunu temsil eden iletişim, düşünce, seyahat, eğitim, bilgi, konuşma, medya, zihin, ticaret, lojistik konularında bu dönem yeni girişimler, başlangıçlar ve yeniliklere açık bir dönem. Doğanın canlandırıcı enerjisiyle birleşeren yeni doğuşların olduğu bir dönem.

Özellikle İkizler ve Başak burçları için güzel ve kayda değer değişim dönüşümler olabilir. Enerjiler bu burçları güçlü destekliyor ve yanısıra Kova, Terazi, Yay, Koç, Aslan için de güzel ve destekleyici bir yeni ay zamanı.

Bu dönem duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşmak ve sosyalleşmeye önem vererek çevrenizle daha çok bir arada olmayı isteyebilirsiniz.

Enerjilerin bizi desteklediği bu güzel ANlarda niyetlerimizi beyaz bir kağıda yazıp okuyarak kağıdı bir kenara koyabilirsiniz veya bulunduğunuz yerde akarsu, deniz varsa atabilirsiniz.

Dua edebilir, meditasyon yapabilirsiniz. Bu ritüeller yeniay enerjisinin yaydığı enerjiyle seçimlerinizi hızlandırıcı etki yaratır. Elbette niyetiniz ve inancınız her zaman önemli.

Enerjinizin yükseldiği, OL ANın en yüce hayrınıza OLduğu güzel bir yaz dilerim.

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak