30 dakikada dondurma nasıl yapılır?

Paylaş
 

Yaz aylarının serinleten yiyeceği dondurmayı evinizde zevkinize uygun yapabilirsiniz. Bunun için saatlerce zaman ayırmanıza gerek yok. Belki de bu kadar kısa sürede dondurma yapacağınızı düşünemezdiniz ama artık sadece 30 dakikada dondurma yapabilirsiniz.

Özel İçerik: heykadin.com

Tefal Dondurmacı ile doğal ve katkısız dondurmaları evde rahat rahat yapabilir, istediğiniz malzemeleri kullanarak kendi tariflerinizi oluşturabilirsiniz. Kolay kullanımı ve mükemmel sonuç garantisiyle çocuklarınız için en iyisi.

Dondurma severler artık kendi damak tatlarına uygun, lezzetli ve sağlıklı dondurmalar hazırlamanın tadına Tefal Dondurmacım ile varacak. Taze meyve, çikolata ya da klasik tatlar… Hepsi ev yapımı, hepsi leziz!

Teknolojisi sayesinde evde kolayca dondurma yapabilme imkanı sunan Tefal Dondurmacım ile istediğiniz lezzetler en fazla 30 dakikada hazır. 1 kilogram kapasitesi sayesinde kalabalık gruplara bile lezzetli dondurmalar, meyveli sorbeler hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz malzemeleri ekleyerek kendi tariflerinizi oluşturabileceğiniz Tefal Dondurmacımın karıştırma aparatı, malzemeyi hem soğutuyor hem de kristalleşmesini önlüyor. 26 farklı tarifin yer aldığı kitabı ile satılan Tefal Dondurmacımın fiyatı ise; 219 TL

  • Site Yorum

Bir yorum bırak