28 OCAK 2017 YENİ AY ZAMANI

Paylaş
 

Güneş ve Ay’ın kavuşum anına Yeni Ay zamanı diyoruz. Bu Yeni ay 28 OCAK 2017 de Kova burcunda 03.08 de gerçekleşiyor.

Enerjisel olarak değerlendirdiğimizde özgürlüğümüzü hem bireysel olarak aynı zamanda toplumsal olarak isteyeceğimiz ve bu anlamda çevrenin adaletini de düşünerek hareket etmemiz gereken bir süreç.
Yeni ay zamanları yeniliklere yelken açtığımız zamanlar olduğundan enerjisi de rahat ve huzur doludur.

Bu arada zamanın hızıyla birlikte geçmişten getirdiğimiz sorunlarla karşılaşmamız ve yüzleşmemiz gerekebilir. Bu Yeni ay’da kendimize, Ben kimim? Sorusunu sorarak, yüzleşmemiz gereken yönlerimizi kabul edip serbest bırakmak için yeni ay enerjileri bizi destekliyor. Bilginize 🙂

Ben” yerine “Biz“ dersek bu dönem daha çok enerji kazanırız. Yeni projelere imza atabiliriz. Sosyal sorumluluk işlerinde bulunabiliriz. Adım atacağınız yeni başlangıçlar için ise sevgiyle yol alabilirsiniz. Bağımlı olduğunuz ve size hizmet etmeyen her ne varsa bırakmak için uygun zaman.

Fikirlerinizi hızlıca hayata geçirmek için sabırsızlandığınız, yaratıcılığınızın güçlendiği zamanlardır. Duygusal olmaktan daha çok mantıksal kararlar almak isteyebilirsiniz.

Burada dengede kalmaya özen gösteriniz. Ani çıkışlar yaparak gemileri yakmamalısınız. Kendinize “Kendimi tam olduğum halimle kabul ediyorum. Seviyorum ve onaylıyorum. Onaylamadığım alanlarımın enerjisinin iyilikle sevgiye dönüşmesi için benim ve bütünün en yüce hayrına olmasına niyet ediyorum. Ve de öyledir….” diye olumlamalar yapabilirsiniz.

Bir AN var AN’ın ötesinde…OL AN en yüce hayrınıza Olsun…

Ve de öyledir.

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak