23 MART 2016 AY TUTULMASI

Paylaş
 

İstanbul saatiyle bugün 13.47 civarı Ay tutulması var.

Dolunay zamanları enerjinin en güçlü anlarıdır. Ay tutulmaları ise dolunayın dört, beş misli güce ve enerjiye sahiptir. Tutulduğu dönemin gezegeni ve burcuyla etkileşim yapar. Bu ay tutulması Terazi burcunda gerçekleşiyor. Değişim ve dönüşüm hız kazanabilir. Sonlanmasını beklediğiniz işleriniz hızlanabilir. Etkileri iki hafta önce başladı ve iki hafta daha etkili. Koç ve Terazi aksında gerçekleştiği için bu dönemden sonra bu burçtaki kişiler rahatlayabilirler çünkü uzun bir müddet burçlarında ay tutulması olmayacak. Değişim ve dönüşüm başladı tam anlamıyla dönüşüm zamanı.

Bu onlar için güzel haber.

Sıkışmış enerjiler yaşadığımız günlere hakim ancak aldığımız kararların neticesinde sonunda rahatlamış ve yenilenmiş olmak iyidir. Sabır gösterirsek güzel haberler de bizi bekliyor.

Şimdiki zamanlar bireysel ve toplumlar arası ilişkilerin sınavdan geçtiği bir dönem. Uluslararası ilişkiler, evlilik, birliktelik, ortaklık, insani ilişkiler masaya yatırılabilir. Çözüm için temelde yatan kökleşmiş tohumları temizlemek gerekli. Bunun için bireysel olarak kendimizden başlayabiliriz. Böylece yeni başlangıçlar daha temiz ve aydınlık olur.
Bu ay tutulmasıyla beraber değişim süreci kişisel bakım, estetik, bireysel ve genel olarak insanlarda istek uyandırır. Adalet, sosyal çevre, hukuk, evilik gibi kurumlarda da kalıcı değişiklikler yapma arzusu ve hevesi olabilir. Bu arada yeni projeler geliştirmek için ise uygun dönem.

Enerjiler değişken dolayısıyla özellikle bu tutulmanın enerjisiyle her tür riske karşı hepimizin farkındalığı açık olmalıdır.

Birbirimize kardeşçe destek olmalıyız.

Lider ruhlu kişilerin önemli ve herkesi etkileyecek kararlar alacağı bir dönem. Olumlu gelişmelerin olacağı ve güzel enerjilerin desteklediği bir süreç bu dönemden sonra başlıyor. Seçimler ise bize ait. Seçimlerimizde daha dikkatli ve dengede olmak önemlidir. Denge ne demektir. Terazinin bir kefesinde savaş diğer kefesinde barış varsa hangisini seçeceğimiz bize bağlıdır. Birlik ve kardeşliği, barışı da seçebiliriz, kendi menfaatlerinizi de gözetebilirsiniz. Seçimlerimiz bütünün hayrına ve herkese örnek olsun. Önemli olan adil karar vermektir. İnsanlara örnek olacak davranışlarda bulunmaktır. Seçimlerimizin bütünün hayrına, insanca ve sevgi diliyle olması dileğimdir.
İçinizdeki iyiliği uyandırın. İçerde ne varsa dışarı onu yansıtırsınız. Ben içimizdeki var olan sevgiyi büyütmeyi ve yaymayı seçiyorum.

Bugün saat 14.00 civarı dua edebilir, meditasyon yapabilir. Bırakmak istediklerinizi beyaz bir kağıda yazarak yakabilirsiniz. Bilinçaltı çalışmaları yapabilirsiniz.

Youtube da “Sevgi Şahin’le sevgi ve yükseliş meditasyonu’nu” herkesin yirmi bir gün aralıksız dinlemesini de öneriyorum. Toplu olarak enerjimizi güçlendirir.

Sevgiyle başınızı dayayacağınız, güven duyduğunuz, içinize iyi gelen arkadaş, dostların ve insanların yaşamınızda olması dileğimdir.

OL AN en yüce hayrımıza ve bütünün hayrına Olsun… Ve de Oldu…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak