22 ŞUBAT DOLUNAY ZAMANI

Paylaş
 

22 ŞUBAT Pazartesi Saat 20.19
Başak Burcunda Dolunay Zamanı

Başak toprak elementinin özelliğini taşır, toprağın hasat zamanını temsil eder ve sağlık, eğitim, hizmet, iş, çalışma alanlarında yeni ay zamanı ve yeni yılın başında başladığınız işlerinizi hasat yapma zamanıdır.

Dolunay zamanında Başak burcunun etkileri diğer burçlarda da kendini gösterir. Son derece alçak gönüllü olan Başak işlerini detay ve titizlikle yapar başkalarına yardım eder ve sonunda da ödül ve övgü beklemez ancak işleri istediği gibi olmazsa son derece eleştirel yaklaşabilir ancak bunu tamamen iyi niyetli olarak yapar.

Başak burcu dolunayı kendimizle ve yaptığımız işlerle yüzleştiğimiz zamanlardır. Bize faydalı olanla faydasız olan arasında görmediklerimizi görebilir ve farkındalığımızın açılmasıyla yeni kararlar verebiliriz.

Stres ağırlıklı olmak üzere, psikolojik ve ruhsal sağlık konuları, duygusal sorunlar ve bağırsaklarla ilgili sağlık konuları daha çok dikkat çekebilir. Bu konularla ilgili enerjinizi yükselten uygulamalara daha çok ağırlık vererek enerji bedeninizin sağlığını yükseltmenizi öneririrm.

Dolunayda sağlıklı beslenmeyle ilgili yeni bir başlangıç yaparsanız ve devam ederseniz daha hızlı ilerler ve yol alırsınız. Dolunay erirken sizin de bedeninizdeki istemediğiniz fazlalıklar dolunay enerjisinin etkisiyle akışında sağlıklı bir şekilde gider.

Bu dolunay yaratıcılık zamanı olduğundan yeni fikirler doğabilir. Grup çalışmalarının enerjisinin artacağı ve bilişim konularının dikkat çekebileceği bir dönemdeyiz.

Genel yaşam ve bireysel özgürlüklerle ilgili konular aynı zamanda komşu ülkeler arası stratejik konular ve ülkemizin dış kaynaklarla olan durumu daha çok gündemimizi meşgul edecek.

Genel olarak havada mutluluk kokusu var ancak yaşanan terör olaylarını ve bilincimizi etkilemesini yabana atamayız. Kardeşliğin öne çıktığı barış, sevgi dolu günler olması niyetiyle huzur, mutluluk ve enerji dolu günler diliyorum.

Dolunay zamanları yaptığımız ritüellerimizi yapabiliriz. Bırakmak istediğimiz ne varsa dolunay zamanı niyetiyle beyaz kağıda yazıp yakabiliriz. Meditasyon yapabilir, dua edebiliriz.

OL An en yüce hayrımıza Olsun… Ve de Oldu…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak