22 MAYIS DOLUNAY ZAMANI

Paylaş
 

22 Mayıs 2016 ve gece 00.14 civarı Yay Burcu’nda Dolunay gerçekleşiyor. (Cumartesiyi pazara bağlayan gece Enerjilerin oldukça yoğun olduğu özel bir gün.

Dolunay zamanlarının enerjisi olayları kendi ışığı gibi daha da büyüterek yansıtırlar. Bu dönem farkındalıklarımızın açık ve deneyimlerimizin daha farkında olduğumuz zamanlardır.

Karar vermekte zorlandığınız denge ve tutarsız olduğunuz konularda netleşmeniz için dersler geliyorsa, öfke ve iletişim sorunları yaşıyorsanız serbest bırakmak için enerji çalışmaları yapabilirsiniz. Arınmak ve şifalanmak için 22 Mayıs gecesi çok özel anlardır.

Bu dolunay enerjisiyle manevi enerjiler de birleşiyor. 22 Mayıs gecesini bu yönde de değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda Berat kandili. Kendi inancınız doğrultusunda ibadet edebilir ve niyetlerinizi seçimlerinizi önce kendiniz için ve birlikte bütünün hayrına olması niyetiyle yapabilir, barış, huzur ve sevginin dünyamıza ve evrene yayılmasını dileyebilirsiniz.

Sizi sıkan, endişe veren, düşündüren olayları, bilinçdışı konularınızı, duygusal sorunlarınızı dönüştürmek niyetiyle enerji çalışmaları yapabilir serbest bırakmak istediğiniz geçmişten getirdiğiniz ve şu an yaşamınızda etkisini gördüğünüz hangi konu varsa kendinizle ilgili o yönde çalışabilirsiniz.

Bildiğiniz enerji teknikleri varsa uygulayabilir veya grup çalışmalarıyla sinerji oluşturarak da uygulamalar yapabilirsiniz.

Bu dönem Mars retroda etkisini hafifletmek için kendinize şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Merkür durağan ancak ileri seyrine başlayacak ve enerjisel olarak bundan sonra daha rahat ANlar. Enerjiler bu zamanda özellikle iki gün öncesi ve iki gün sonrasında da etkilidir. Daha hızlı dönüşüm yaşayabilirsiniz.

Meditasyon yapabilirsiniz. Youtube a Sevgi Şahin ile meditasyonlar yazarak size lazım olan meditasyonu da dinleyebilirsiniz. Beyaz bir kağıda bırakmak istediğiniz ne varsa yazarak serbest bırakma ritüelini yapabilirsiniz. Kağıdı ateşte yakın akan suyun altında da hepsini serbest bırakıyorum niyetiyle akıtın gitsin.

Dolunayın güzel enerjisi sarsın sizi.

OL ANın en yüce hayrınıza OLması dileğiyle…

Berat kandiliniz mubarek, dualarınız makbul olsun. Ve de OLdu…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak