2 AĞUSTOS YENİ AY ZAMANI

Paylaş
 

Türkiye’ye göre saat 23:45’de YENİAY adını verdiğimiz AY ve Güneş kavuşumu gerçekleşecek.

 

 

Türkiye için enerjileri değerlendirdiğimiz zaman önemli zamanlardan geçiyoruz. Yaşadığımız gündem söz konusu olduğunda çeşitli spekilasyonlara açık, güven duygusunun sorgulandığı bir dönemden geçiyoruz.

Her türlü kışkırtma ve bölünmelere karşı birlik ve beraberlik duygusuyla hareket etmemiz ve sevgiyi içimizde büyütmemiz bunu da bizden çevremize yaymamız gerekir.

Yeni Ay’ın Aslan burcunda olması nedeniyle bu enerjinin etkisiyle kendimizi daha çok önemsediğimiz, ben dediğimiz Anlar olabilir. Bu durumu hissettiğimizde birlik duygusunu daima hatırlamalıyız. Güven duygusunu yaşamalıyız.

Güven her şeyden önce kendimize duyduğumuz özgüven ile gelişebilir. Önce kendimize güvenmeliyiz. Böylece enerjimizi büyütürüz. Sonra da yaşama ve çevremize güvenmeye niyet ediyoruz.

Bu gece saat 22.30 da hep birlikte sevgi ve yükseliş meditasyonumuzu yapıyoruz. Senin ve bütünün en yüce hayrına olsun. Aşağıdaki linke tıklayarak sessiz ve sakin bir yerde dinleyebilirsiniz.

İçimizde var olan sonsuz ağın içinde umut dolu ve aydınlık yolumuzu bulmak için önce kendi merkezimizde, enerji dolu ve dengede kalmak dileğiyle…

Niyetlerimizin en yüce hayrımıza gerçekleşmesi dileğiyle.

 

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak