14 ARALIK 2016 DOLUNAY ZAMANI

Paylaş
 

14 Aralık 2016 Çarşamba Dolunay zamanı…
Saat 02.07 civarı İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Dolunay zamanları yüksek enerji içeriyor. Enerjinizi nasıl kullanacağınızı yönetin ki bu durumda kimlik karmaşası yaşamayın. Korku, endişe ve panik durumları su yüzüne çıkabilir. Bu nedenle her zamankinden daha çok kendi içinize dönerek enerji teknikleri, meditasyon, dua gibi enerji sisteminizi rahatlatmanız önemlidir. Hepimiz birbirimizle bağlantılı olduğumuz için yapacağınız niyetler kollektif bilince de tesir eder.

İletişim ve ilişkiler konusunda daha dikkatli konuşmalar yaparak denge içinde olmalıyız.
Ayrışmalar ve birleşmelerin iç içe olduğu zamanlardan geçiyoruz. Aldığımız kararlarda uzun vadede etkisini hissedebiliriz o nedenle düşünerek aceleci kararlar almamalıyız.

Kendi sınırlarımızı aşmak isteyebiliriz. Öncelikle buna kendi içimizde başlamamız güzeldir. Bizi zorlayan ilişkilerden kurtulmayı hissedebiliriz. Dolunay döneminde aceleci olmamak ve üzerinde düşünmek gerekir.

İlgi duyduğumuz konularda seminer, eğitimlere katılabiliriz. Kendimizi geliştirebiliriz.
Yeni anlaşmalar yapacaksak biraz daha üzerinde düşünmeliyiz.

Tüm gergin anlara rağmen ülkemiz dolunay enerjisiyle dolarak tüm bu zorluklardan başarıyla çıkabilir. Kendimiz ve ülkemiz için niyet ederek enerji teknikleri örneğin Emomaster, meditasyon vb.yapabiliriz.
Dolunay zamanında daha çok sosyalleşebilir, sevdiklerimizle, ailemizle, arkadaş ve dostlarımızla bir arada olabiliriz. Bize keyif veren ortamlarda ve kişilerle birlikte sohbet edebiliriz.

2017 yılına ise Merkür retrosuyla giriyoruz. 19 Aralık – 8 Ocak tarihlerinde yılın son Merkür gerilemesi var. Oğlak burcunda olduğundan enerjisi iletişim konusunda ve konuşmalarımızda daha dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor.
Uzun süren travmatik durumların bitişinin başlangıç zamanları ve sancılarını bu dönemde hissedebiliriz.

Aralık ayının başından itibaren de bu enerjiyi toplumsal olarak hissetmeye başladık. Dönüştürmek her birimizin elinde, kendi özümüze yoğunlaşalım ve duygularımızın üzerinde çalışarak, dengede durarak bilincimizi genişletelim.
İçimizde huzur, mutluluk, denge, barış olursa dışımıza da bu enerji yansır ve iyi hissederiz.

Yaşantımızda güzel günler görmek dileğiyle.

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak