10 OCAK YENİ AY ZAMANI

Paylaş
 

10 OCAK 2016, SAAT 3.30 YILIN İLK YENİ AY ZAMANI…

Merhaba değerli okuyucular,

2016 yılının ilk yeni ay zamanına bakalım nasıl enerjilerle merhaba diyoruz?
Yeni ay zamanları yeni başlangıçlar için güzel zamanlardır. O nedenle kendimizi sabırsız, aceleci, hızlı hareket eder hissedebiliriz.

Bu yeni ay zamanında çok büyük enerjiler açığa çıkıyor. O nedenle kafanız karışabilir. İşler değişebilir o nedenle yavaşlayın derim. Bir işe adım atmadan önce düşünün ve aceleci davranmayın, sakin olun.
Motivasyonunuzu yüksek hissedebilirsiniz ancak sınavınız hangi alanınızdaysa sağlık, kariyer, aile, ilişkiler vb. o konuyla ilgili önünüze engeller de gelebilir. Bunu neden yaşıyorum? Nasıl dönüştürebilirim? Bu sorulara odaklanıp içsel cevaplarınızı bulmanızı ve konunuzla ilgili çalışmanızı öneririm. Değilse bu zamanda bir ileri iki geri durumları olabilir.

Aylar önce başladığınız ancak nasıl olsa yaparım diye ertelediğiniz şeyler “ben buradayım hadi hızlan” diye fısıldayabilir…Dikkatli ve temkinli adım atmanızı öneririm.

Daha sonra pişman olmak istemiyorsanız varoluş amacınıza hizmet etmeyen davranışlarda bulunmamanızı öneririm. Özellikle bu yeni ay zamanına denk gelen merkür ve jüpiter retrosunda her tür riskten uzak kalın.
Yeni ay zamanı daha kalıcı olan işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinizi, değerlerinizi, önceliklerinizi ve sorumluluklarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Farkındalığınızı daha yüksek bilinç düzeyine taşımak için enerji uygulamalarıyla çalışmak için çok uygun zaman. Enerjiler sizi destekliyor olacak.

Yanlış anlamalara veya anlaşılmaya meydan verecek söz ve davranışlardan uzak kalmak güzel bir hareket olur. Bunun için daha çok dönüştürücü çalışmalara ağırlık verin.

Kendinizi daha fazla kontrolcü hissedebilirsiniz. “Somut olan yönde değiştir kendini” diyen sesinizi sakin ve sessiz kalarak dinlemenizi öneririm.

Kendinize ve hayata gülümsemeniz dileğiyle…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak