Türkiye’de bir ilk yaşandı

Paylaş
 

Bellona modern tesislerinde ürettiği halılar ile fark yaratıyor…

Ev modasının öncüsü Bellona, halı koleksiyonuyla her evin havasını değiştiriyor…

Son teknolojiyle kendi fabrikasında ürettiği halılarla Bellona, koltuk takımlarıyla uyumlu, zevkli ve eşsiz bir şıklık oluşturuyor…

 

Özel İçerik: heykadin.com

Ev modasının öncüsü Bellona, halı koleksiyonuyla girdiği her evin havasını değiştiriyor. Son teknolojiyle kendi fabrikasında ürettiği halılarla Türkiye’de ilk kez 26 rengi bir arada kullanan Bellona halı, koltuk takımlarıyla uyumlu, zevkli ve eşsiz bir şıklık oluşturuyor.

“Kendi modern üretim tesisinde hayata geçiriyor”

Bellona’nın kendi üretim tesisinde tasarlanan ve üretilen Bellona halılar sıcacık renkler, birbirinden güzel desenler ve modern bir tarz ile hayata geçiyor.

bellona-hali-2

“Yılda 4 milyon metrekare halı üretim kapasitesi ”

Kayseri’deki 60 bin metrekarelik kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde, yıllık 4 milyon metrekarelik halı üretim kapasitesi bulunuyor. Yaklaşık 30 kişilik Ar-Ge ekibi ile tasarımını ve üretimini kendi gerçekleştirdiği halılara inovatif yaklaşım getiren Bellona, halı sektörüne ilkleri de kazandırıyor. Biorytmic teknoloji ile üretilen Bellona halılar, apre özelliğindeki mineraller sayesinde, titreşim enerjisi yayarak vücut iletişimini harekete geçiriyor ve halı ile temas edildiğinde stresin azalmasına, insanın kendisini yenilenmiş ve rahatlamış hissetmesine yardımcı oluyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak