Sevgiliye her gün söylenecek 6 cümle

Paylaş
 

Sevgilinizin sizden duymaktan hoşlanacağı 6 şeyi merak ediyor musunuz?

Sevgilinizin gönlünü hoş tutmak ve ilişkinizin tazeliğini korumak için bu önerilere kulak verin.

 

Seninle zaman geçirmeyi tercih ederim

Akşam bir davete katılmak, eski bir arkadaşınızla görüşmek, iş yerindeki toplantıda bulunmak zorundasınız diyelim. Ancak sevgilinize, aslında yanında olmak istediğinizi ama bazı mecburiyetleriniz olduğunu söyleyin.

‘Oyun oynarken en çok çocukların kazanmasına izin vermeni seviyorum’

Diyelim, eşinizin babası son derece katı kuralları olan ve hiçbir şeyden memnun olmayan bir adam. Dolayısıyla eşiniz de babası gibi olmaktan çok korkuyor. Bu korkusunda ona yardım etmelisiniz. Sürekli “Baban gibi değilsin” demek çok anlamlı gelmeyebilir ve bir süre sonra inandırıcılığını kaybeder. Onun yerine söylediğinizi temellendirecek örnekler bulun.

Ben de tam seni düşünüyordum

Onu düşündüğünüzü hissettirin. Özellikle de aradığında bunu ona söylemek gururunu okşayacaktır. Onu düşündüğünüzü bilmek, kendisini iyi hissettirecektir.

Telefonunu bulmana yardım edeyim

Bir şey kaybetmek herkesin sinirini bozar. Özellikle de o an bulunması gereken bir şey ise ya da çok değerli bir anısı varsa. Sinir bozukluğunun yanı sıra, tek başına evi aramak da kötü bir histir. Diyelim eşiniz, cep telefonunu kaybetti. Ona karşı anlayışlı olun ve aramasına yardım ederek, yalnız olmadığını hissettirin. Bulmanıza gerek yok, onunla aramanız bile yeterli.

Paylaşımcı ve eğlenceli olun

Gün içinden güzel kareler gördüğünüzde onunla paylaşmaktan çekinmeyin. Parktan güneşli bir sahne, oynayan çocuklar, sevimli köpeklerin olduğu kareler gün içinde onu hatırladığınıza ve mutlu bir anı paylaşmanıza yardımcı olur.

Seninle daha iyi uyuyorum

Kimin uykuyla ilgili problemi yok ki? Uykuya dalamıyoruz ya da sık sık uyanıyoruz. Yastığa sarılıyor, uyku hapı alıyor ya da uyku maskesi takıyoruz. Eğer eşinize onunla daha iyi uyuduğunuzu söylerseniz, bu onun içi çok büyük bir iltifat olacaktır. “Sayende çok rahat uyuyorum, kimse beni senin kadar rahatlatamıyor” gibi cümleler duymak çok hoşuna gidecektir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak