Sevgi Şahin – GÜÇLÜ YENİAY ZAMANI

Paylaş
 

 

20 Ocak 2015 ve Güçlü Yeniay Zamanı…

Saat:15.15’de Kova Burcunda yeniay gerçekleşiyor.

Yeniay zamanı yeni başlangıçlar, yeni niyetler, yeni seçimler ve onları projelendirme zamanıdır.
Bu yeniay enerjisel olarak eskiyi bırakma, yeniye yer açma zamanıdır. Eski duygu ve düşüncelerinizi salıvermek için harekete geçebilirsiniz. Özgürleşmek için bağımlılıklarınızı, kötü giden ilişkilerinizi, işinizdeki sorunları bitirmek için “ne yapmam gerekiyor?” diyerek bakabilirsiniz.

Ve Merkür Retrosu 21 Ocak tarihinde başlıyor 12 Şubat tarihine kadar devam ediyor. Bu arada 4 Şubat tarihinde Dolunay var… Demem o ki enerjiler çok güçlü.

Yeniay enerjisi kendinizi son derece odaklanmış ve hazır hissettiğiniz zamandır. Yeni işlere başlamak için çok uygun dönem olmasına rağmen bu yeniay Merkür retrosuyla birlikte gerçekleşince başlangıçlar için bir durup düşünmek gerekiyor…

İmza gerektiriyorsa eksiklerinizi tamamlayayıp projeyi geliştirmeye odaklanabilirsiniz.
Her sene yaklaşık üç kez Merkür gerilemesi olur. Bu sene ilki gerçekleşiyor. Aslında Merkür fiziksel olarak geri gitmez biz Dünyadan öyle hissederiz. Merkür gerilemesinde sorular bilmediğiniz yerden gelebilir bakış açınızı değiştirerek farkındalık yaşayabilirsiniz.

Bu dönemde eski dostlar, eski arkadaşlar, eski ilişkiler karşınıza gelebilir. Yönünüzü bu ilişkilerle yeniden tayin edebilirsiniz. Fakat yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Emin olmadığınız konularda özellikle bu dönem mütevazı olun. Samimi olamıyorsanız yanlış anlaşılmalar olabilir.

Yeniay Kova Burcunda ve merkür retrosuyla birlikte olduğundan bundan dolayı bu dönemde belirsizlikleri ortadan kaldırmak için çalışmalarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz alanda özgürce hareket etmek için muhteşem zaman…

İmza atacağınız durumlar varsa onları biraz düşünün ve iyi inceleyin, biraz daha gözden geçirin eksik olan kısımları tamamlamanız için de harika dönem olduğunu düşünün ve öyle karar verin.

Elektronik ve teknolojik malzemeleriniz konusunda bilgisayarda dosyalarınızı başka bir yere kopyalayabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Önceden başladığınız işlerinizi devam ettirin, onlarla ilgili konuları geliştirebilirsiniz ancak öğrenmemeniz gereken bir durum varsa isteseniz de istemeseniz de bu dönemde deneyimleyebilirsiniz. Her şey insan için bir deneyim ve öğrenimdir.

Bu dönem bilinçaltı konuları, spiritüel çalışmalar, enerji uygulamaları ve psikolojik olarak terapi almak, geçmişe dönüp bir bakmak için ruhunuzu dinlemek ve arınmak için çok uygun zamandır. Yarım kalan ruhsal sorunlarınız için tam kapanış yapmak için enerjiler sizi destekliyor.

Hiç ummadığınız olasılıklar mümkün olabilir. İyi hissetmek için enerji çalışmalarına ağırlık verebilir ve farkındalık yaşayabilirsiniz. Meditasyon ve içsel enerji çalışmaları yapıyorsanız içgörünüz daha da artabilir.
Bu yeniayda meditasyon ve duygusal özgürleşme çalışmaları yaparak değişim ve dönüşüme olanak verip çözüm bulamadığınız konularda netleşerek hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Çok fazla düşünmeyin ve zihninizi serbest bırakın…

Yaşamın keyfine odaklandığınız bir zaman geçirmeniz ve seçimlerinizi gerçekleştirmeniz dileğimle…

 

Sevgilerimle

Sevgi Şahin / www.heykadin.com

Enerji Terapisti ve Yaşam Koçu

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak