Sevgi Şahin – 4 ŞUBAT DOLUNAY ZAMANI

Paylaş
 

 

4 Şubat Dolunay Zamanı

Bu Dolunay Aslan burcunda Türkiye saatiyle 3 Şubat’ı 4 Şubat’a bağlayan gece 01.08′ de gerçekleşiyor.

Ne ekersen onu biçersin” Ata sözünün önem kazandığı ve yolun nereye çıktığı ile ilgili varsayımlarıyla geçecek Dolunay zamanı bizi bekliyor. Herkes için genel olarak enerjiler idrak edeceğimiz, karar vereceğimiz dönüm noktalarının olduğu özellikleri taşıyor.

Duyguların yoğun olarak yaşanacağı bir dönem. Duygu yoğunluğu maddi konularla ve ev gibi gayrimenkul konularıyla bağlantılı olabilir. Aynı zamanda eşle, akraba ve arkadaşlarla ilgili unuttuğunuz konuların tekrar gündeminize geldiği günler olmaya müsait zaman.

Spiritüel olarak ve manevi olarak kafanızda sorguladığınız konular varsa onlarla yüzleşme zamanı. Aynı zamanda da onlarla ilgili olumlu dönüşüm zamanı ve olanı biçme zamanı.

Bu günlerde daha felsefi düşüncelere dalabilir ve inançlarınızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bulunduğunuz topluluklarda bu konularla ilgili sohbetler daha sık açılabilir. Bu konuşmalar enerjilerin desteğiyle sizde farkındalık oluşturacak nitelikte yeter ki kendinize izin verin. Enerjiyi nasıl ve hangi doğrultuda yönlendireceğinizin seçimi kişiye göre değişiklik gösterir. O nedenle özgür irademizle yapacağımız seçimlerin sonuçları daha hızlı kendini gösterir.

Sağlık konuları gündeme gelebilir. Fiziksel, ruhsal, zihinsel ve duygusal sağlığımıza biraz daha itina göstermeliyiz çünkü Dolunay zamanları Ay‘ ın bedenimizde etkili olduğu günler olduğundan sağlık konularına özen göstermeliyiz. Sağlığımıza dikkat edersek orada da değişim ve dönüşüm bizi bekliyor. Spora başlamak için uygun dönem. Hızlıca adapte olursunuz. Enerjiler destekleyecek düzeyde ilerliyor.

Dolunay zamanı yeni işleri hayatına katanlar biraz alışmakta zorlanabilirler cünkü bu dönemde Merkür Retrosu da devam etmektedir. Pek çok konuyla ilgili deneyimler önünüze gelebilir. Özellikle üst düzey yönetici, CEO düzeyinde olanlar Aslan enerjisinden dolayı, bu dönemin enerjisinden etkilenebilirler. Özellikle onların ve lider konumundaki kişilerin egolarıyla baş etmeleri gerekir zira negatif enerjileri kendilerine hızlıca geri dönme eğiliminde olmaya müsait.

Bu dönem lider konumunda ve söz sahibi kişilerin meditasyon, dua ve içsel yolculuklarında kendilerine zaman ayırmalarını, düşünce ve konuşma ile beraber davranışlarına da dikkat etmeleri ve sağlıklarına önem vermeleri önemli.

Her şeye rağmen hayatımızda mutlu ve hoşgörü sahibi olmalıyız. Yolun her zaman olması gereken yere götüreceği inancını taşıyarak, yargıları ve endişeyi bırakırsak ve bu algıyı güçlendirirsek ön yargılarımızı bırakır ve güçlü bir iman içinde oluruz. Dürüst, korkusuz, akışa güvenerek kendinize güven ve inançla ilerlediğinizde seçimlerinizi gerçekleştirirsiniz.

Farkındalıkla dolu günleriniz olmasını dilerim.

 

Sevgilerimle

Sevgi Şahin / www.heykadin.com

Enerji Terapisti ve Yaşam Koçu

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak