Sevgi Şahin – 23 EKİM SAAT 00.57’YE DİKKAT!

Paylaş
 

YENİAY VE GÜNEŞ TUTULMASI ZAMANI…

 

Değerli okuyucularım,

23 Ekim gecesi saat 00:57’de Akrep ​ burcunda, Yeniay​ ​​ve ​Güneş Tutulması gerçekleşiyor.  Yeniay yeni başlangıçları, yeni oluşumları temsil eder. Bu dönem kendi içimize yönelme ve içimize bakma zamanıdır. Enerjinin bizi desteklediği zamanlar vardır bu zamanlarda uygulanan enerji çalışmaları çok işe yarar.

Güneş tutulmasıyla beraber gerçekleşen yeniay  enerjiyi yükselterek Yeniayın enerjisinin daha kuvvetli hissedilmesine yardım ediyor. Güneş tutulmaları enerji olarak önemlidir değişim ve dönüşüm zamanının geldiğini hatırlatır ve hayatımızdaki önemli rahatlatıcı dönüşümleri yaşatır. Özümüzde mevcut olan gücümüzü açığa çıkarır.

Bilinçaltımızda  gizli kalan, var olan ancak henüz fark etmediğimiz gizli konular, güneş tutulması döneminde bilinç üstüne çıkar ve o konu bir bakarsınız önümüze geliverir. Bizde  stres yaratan böyle durumlar  tutulmanın gerçekleşmesi ile beraber enerjiyle çözülme aşamasına geçer. Güneş Tutulmasıyla birlikte, yaşamımızdaki önemli gördüğümüz stresli konular da sonlanır ve bu alanda yeni başlangıçlar olur. Böylece hayatımızda yeni bir sayfa açılmış olur.

yeniay-gunes-tutulmasi

Akrep burcu  sabit özelliğinden dolayı düzeltmek, yeniden oluşturmak, şifalandırmak,  enerjiyle doldurmak, dönüşmek,  yükselmek, ilerlemek, ölmek ve yeniden doğmakla ilgilidir.​ Bu nedenle kendimizle ilgili yapacağımız enerji terapilerinin etkisi çok daha güçlü olur. Kendimize bu özel gecede gelişim için  zaman ayırabiliriz.

Akrep burcundaki yeniay, yaşamımızın belirli yönlerini sorgulama ve   kabul etme dönemidir. 23 Ekim gecesi kendimizle yüzleşmemiz, affetmemiz ve kabul edip serbest bırakmak için uygundur. Sağlıksız giden ilişkilerimizi, işlerimizi, davranışlarımızı, tutumlarımızı, duygularımızı bırakmak ve özgürleşmek için  kararlı olup net bir tutumla uygulamaya geçmemiz gereken günlerdendir.

Bu enerjide hissedilen Yeniay bize gerçekleri görmemizi sağlar.  Zayıf ve aciz hissettiğimiz kırılgan, incinebilir yönlerimizi ve korkularımızı işaret eder. Kendimize zarar veren yıkıcı davranış şekillerinden kurtulmamız, bırakmamız ve hayatımızda sağlam değişiklikler yaparak olumlu, güzel, enerjik bir hayata adım atmamız adına ihtiyacımız olan enerjiyi bize verir.

23 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay, değişim, dönüşüm ve çok güzel  bir enerji sağlıyor.

Bu gece şüphelerimizi, güvensizliklerimizi, olumsuzlukları, korkularımızı görerek özgürleşmek için önemli  bir zamandır.

Sevgiyle enerji dansı yaptığınız,  dönüşümlerinizi gerçekleştirdiğiniz ve güzellikleri  yaşamınıza çekmeniz dileğimle…

OL AN her şey en yüce hayrınıza olsun…

Sonsuz Sevgimle…

 

 

Sevgilerimle

Sevgi Şahin / www.heykadin.com

Enerji Terapisti ve Yaşam Koçu

www.enerjiakademisi.com

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak