Sevgi Şahin – 22 KASIM YENİAY ZAMANI…

Paylaş
 

 

22 Kasım Cumartesi günü Türkiye saatiyle 14.32’de Yay burcunda Yeniay gerçekleşiyor.

Yeniay zamanları yeni başlangıçlar için içimizdeki enerjiyi harekete geçirerek içimizi görme zamanlarıdır. Bu dönemlerin enerjisi yeni girişimlerimizde bizi destekler. Niyetlerimizi gözden geçirerek yeni başlangıç yapacağımız durumlara enerjimizi yükleyebiliriz.
Bu yeniay ile birlikte ideallerimize inanç, coşku, heyecan ve gayretle başlama gücünü kendimizde görebiliriz.

Bunun için her yeniay zamanında yaptığımız ritüeller bizim bilinç düzeyimizde farkındalıklar oluşturur. Bir gün görürüz ki hayaller gerçeğe dönüşmüştür. Siz dahi bu niyetinizi belki de unutmuştunuz ve gerçekleşti.

Enerjilerin desteğiyle kendi enerjimizin dışındaki kişilerin enerjisinden, inancından, düşüncelerinden ve duygu durumlarından kurtulmak için en uygun zamandır. Böylece yeni başlangıçlar için kendimize alan açmış oluruz. Niyetlerimizi belirleriz ve gerekli çalışmaları yapmak için de enerjilerin uygun olduğu zamanı kullanmış oluruz.

Bu güzel enerjiyi etkili kullanmak ve genişletmek için cumartesi günü meditasyon yaparak, dua ederek, niyetlerimizi inanç içinde yazarak ve imgeleme yaparak, enerji uygulamaları yaparak enerjimizi olumlu yönde harekete geçirebiliriz. İçimizde var olan gücü dönüştürebiliriz. Sadece kendimize bunun için izin vermemiz ve uygulamamız yeterlidir.
Olan hepimizin en yüce hayrına olsun…

 

Sevgilerimle

Sevgi Şahin / www.heykadin.com

Enerji Terapisti ve Yaşam Koçu

www.enerjiakademisi.com

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak