NİMET ABLA’NIN YENİ RAKİBİ

Paylaş
 

Nimet Abla önünde seyyar bilet satan Hülya Abla, esprili ve sevecen tavrıyla gönüllerde taht kurdu. Hülya Abla, “İstanbul’da meşhur bir tek Nimet Abla mı var” sorusuna “Nimet abla da kimmiş , benim de adım Hülya” diye cevap veriyor.

 

Özel İçerik: Hamit ETEEVRANS

YENİ yıla saatler kala Eminönü Nimet Abla dükkanın önünde metrelerce uzayan kuyruk görenleri hayrete düşürüyor. Soğuk ve yağışlı havaya bile aldırış etmeyenler, sırf bileti Nimet Abla’dan almak için sabahın erken saatinde akşam dükkan kapanana kadar sabırla bir bilet için sıraya giriyor.

NİMET ABLA’NIN YENİ RAKİBİ HÜLYA

Nimet Abla önünde bilet satan Hülya Abla ise Nimet Abla önünde bilet alacaklara abla şefkatini en yakınından gösteriyor. Esprili üslubu ve sevecen tavrıyla herkesin gönlünü kazanan Hülya Abla, “İstanbul’da meşhur bir tek Nimet Abla mı var” sorusuna, “Ben de meşhurum. Nimet abla da kimmiş , benim de adım Hülya. Ne yani ben de zamanında 3 trilyon ikramiye kazandırdım” diyerek espri yapıyor.

nimet-ablanin-yeni-rakibi-3

‘ÇOK SABİT FİKİRLİYİZ’

Hülya Abla, Nimet Abla’nın önünde uzun kuyrukların oluşmasını sabit fikirliğe bağlıyor. Hülya Abla, “İnsanlar bir şeye kilitlenip kalmışlar. Yıllar önce piyango Nimet’e çıkmış, tekrar çıkacak umuduyla yağmur, çamur, kart tipi demeden böyle sırada bekliyorlar. Ne yani bizdeki de bilet” diyor.

’60 MİLYONU İSTEMİYORUM’

4 yıldır bu işi yaptığını anlatan Hülya Abla, son günlerde kalacak 10 bileti kendine ayıracağını söylüyor. Hülya Abla, “Ama ben 60 milyonun hepsini istemiyorum. Az bir miktar olsa yeter. İhtiyaçlarımı karşılasın” diyor.

nimet-ablanin-yeni-rakibi-2

Yeni yıl biletleri çeyrek 15, yarım 30 ve tam da 60 liradan satılıyor.

nimet-ablanin-yeni-rakibi-5

Hülya Abla, Hamit Eteevrans’a Nimet Abla önünde konuştu.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak