Lotus çiçeğinin saflığını hissetmeye hazır mısınız?

Paylaş
 

Duruluğun ve saflığının simgesi lotus çiçeği, özenli kadınlar için Favori’nin tasarımlarıyla buluşuyor.

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Sadakati ve ruhsal uyanışı temsil eden ve manevi aydınlanmanın anahtarı kabul edilen Lotus Çiçeği motifli takılar kadınların yine Favori’si olacak. Çamur içinde büyümelerine rağmen güneş ışığıyla buluştuğu zaman muhteşem ihtişamıyla serpilen Lotus Çiçeği, Favori’nin takılarında tekrar açıyor. Üzerine düşen yağmur damlaları ile harikulade bir görüntü oluşturan ve yüzyıllarca edebiyat dünyasında kendine yer bulan Lotus, birbirinden zevkli tasarımlarla buluşuyor.

Yunan, Çin, Mısır mitolojilerinde önemli bir yere sahip olan Lotus Çiçeği, takılarında seçkin bir şıklık isteyen kadınlar için Favori’nin usta tasarımcıları ile hayat buluyor.

Favori’nin Lotus çiçeği tasarımlı takaları ile gizemli güzelliği, saflığı ve sadeliğiyle bütün kadınlar üzerlerinde taşıyacak. Gösterişli ve göz alıcı altın ile saflığın ve arınmışlığın sembolü Lotus Çiçeğinin buluştuğu bu özel takılar, kadınların vazgeçemeyeceği bir aksesuar olacak.

AB ve TSE standartlarına uygun üretilen, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Size en yakın Favori mağazasını www.favori.com.tr internet adresinden ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Ürün Fiyatları

Favori : 785 TL

  • Site Yorum

Bir yorum bırak