h Künye | Heykadın
 

Künye

Heykadın Medya Yayıncılık

Üsküdar / İstanbul

Genel Yayın Yönetmeni

Aliya ETEEVRANS

 aliya@heykadin.com.tr

Genel Koordinatör

Muazzez AGUŞ

muazzez@heykadin.com.tr

Gece Vardiyası 
Fatih BİTER
Fatih@heykadin.com.tr
Editörler
Ümit ARAS
Umit@heykadin.com.tr
Tuğba ETEEVRANS
Tugba@heykadin.com.tr
Ebrar ONURCAN
Ebrar@heykadin.com.tr
Sosyal Medya
Recep BİTER
Recep@heykadin.com.tr
Katkıda Bulunanlar
Bülent ÇOLAKOĞLU
Mesut OYMAK
Huri YAZICI
Özlem Sahra AKPINAR
Nesrin ÖZLEK
Hukuk Danışmanı 
Av. Tunay GÜRSEL
heykadin.com.tr kadın portalında reklam ve sponsorluk çalışmaları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Satış ve Rezervasyon
 eteevrans@gmail.com
info@heykadin.com.tr
Sosyal Medya
www.facebook.com/heykadin
www.twitter.com/heykadin
www.pinterest.com/heykadin
www.instagram.com/heykadinn
Basın bültenlerinizi, heykadin.com.tr hakkındaki görüş ve önerilerinizi  eteevrans@gmail.com ve info@heykadin.com.tr e-mail adresine gönderebilirsiniz.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
Yer Sağlayıcı
IHS Software & Telecommunication
Close
HEYKADIN SOSYAL MEDYADA
Aşağıdaki sosyal medya ağlarından Heykadın'ı takip edebilirsiniz.
Social PopUP by SumoMe