Kışa tazelenmiş şekilde girin

Paylaş
 

Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük eforea: spa at Hilton’ı, kışa tazelenmiş ve canlanmış bir şekilde girmek isteyen konuklarına Aralık ayı boyunca cazip fırsatlar sunuyor.

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Hilton İstanbul Bomonti bünyesinde yer alan Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük eforea: spa at Hilton’ı, Aralık ayında konuklarının hem ruhlarına hem de bedenlerine sağlık verecek teklifler sunuyor. Ay boyunca 90 dakikalık bakım seçeneklerinden herhangi birini seçen konuklar, tercihlerine göre 30 dakikalık yenileyici cilt bakımından veya saf ve canlandırıcı bir deneyim sunan vücut bakımından ücretsiz faydalanabilecek.

Yılın son ayında zengin cilt bakımı seçeneklerini tercih ederek 2015’e tazelenmiş bir ciltle girmek isteyen kadın konuklar, iki aşamalı tırnak bakımı hediyesiyle de zarafetlerini daha da çarpıcı hale getirme imkanına sahip olacak.

eforea-spa-at-hilton-1

ÜCRETSİZ MASAJ HEDİYESİ

Diğer yandan eforea: spa at Hilton, Noel’de ya da Yılbaşı öncesinde sevdiklerine özel bir sürpriz yapmak isteyenleri de unutmuyor. Tesiste kullanılmak üzere 150 TL ve üzeri miktarlarda beş adet hediye çeki alan konuklar, diledikleri 60 dakikalık masajı ücretsiz şekilde yaptırabilecek.

Üç kata yayılan 3.300 metrekarelik bir alanda hizmet veren eforea: spa at Hilton’ın uzman terapistleri, rahatlatan ve tepeden tırnağa canlandırıcı etki yapan diğer masaj ve bakım seçenekleriyle de konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak