İşiyle aşk yaşayanlar için çok özel hediye

Paylaş
 

 

İşkolik sevgilisine 14 Şubat hediyesi arayanlara iyi bir haberimiz var…

İş dünyanın önemli bir parçası olan konferans görüşmelerine özgürlük getiren Sennheiser SP 20, cep telefonu ve tabletlere doğrudan bağlanarak kolayca kullanılabiliyor. Prestijli ödüllere layık görülen çarpıcı tasarımını gelişmiş özellikleri ile destekleyen ürün, ülkemizde Bircom tarafından satışa sunuluyor. İşkolik sevgilisine 14 Şubat hediyesi arayanlara iyi haber Türkiye’nin köklü iletişim teknolojileri şirketlerinden Bircom’dan geliyor. Bircom güvencesiyle sunulan Sennheiser SP 20, konferans görüşmelerini ofis duvarları arasından çıkararak, işiyle aşk yaşayanlara mekandan bağımsız toplantı özgürlüğü sağlıyor.

Sennheiser-SP-20-2

Taşınabilir ses konferans cihazı Sennheiser SP 20, cep telefonu ve tabletlere doğrudan bağlanarak kolayca kullanılabiliyor. Yüksek ses kalitesi sunan ürün, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerine layık görülen çarpıcı tasarımını gelişmiş özellikleri ile destekliyor. Hassas mikrofonu sayesinde, masanın diğer ucunda oturanların bile konferans görüşmesine dahil olmasını sağlayan ürünün yankı engelleme özelliği ise görüşmelerin daha verimli geçmesine yardımcı oluyor.

Sadece 210 gram ağırlığında olan SP 20, özel taşıma çantası ile birlikte satışa sunuluyor. Güçlü ve kaliteli hoparlörü sayesinde müzik dinlemek gibi iş dışı kullanımlarda da en iyi ses kalitesini sunan ürünün 30 saate kadar bekleme, 20 saate kadar konuşma süresi sunan pili 2 buçuk saat içinde tam olarak şarj oluyor.

Sennheiser SP 20, başta Microsoft Lync olmak üzere, önde gelen tüm tümleşik iletişim platformları ile de uyumlu çalışıyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak