h Her bebek bir fidan | Heykadın
 

Her bebek bir fidan

Paylaş
 

 

 

Medicana’na 201. fidan bebek Bilici’nin…

Medicana International Samsun Hastanesi ; Hastanede doğan her bebeğe TEMA Vakfı ile ortak yürütülen  sosyal sorumluluk çalışmasıyla bir fidan dikiyor. Dikilen fidanın sertifikası da aileye takdim ediliyor.  

Gelecek nesillerin daha yeşil bir dünyada yaşamaya hakları olduğu düşüncesiyle yola çıkan Medicana Samsun Hastanesi yetkilileri çevre koruma çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirtiyorlar. Hastanede doğan her bebek için, bu anlamlı projenin bir hatırası olarak bebeklerin adına sertifikalar düzenleniyor ve ailelere takdim ediliyor. Sosyal sorumluluk çalışması aileleri oldukça mutlu ediyor. 

Çevreye katkı amacıyla TEMA Vakfı ile ortak yürütülen projede 201. Fidan Nazik-Ünal Bilici çiftinin bebeği için dikildi. Ailenin sertifikayı aldıklarında oldukça mutlu oldukları gözlendi.

Medicana International Samsun Hastanesi   Genel Müdürü A. Vahap Doğan konuyla ilgili yaptığı  açıklamada, “Medicana International Samsun Hastanesi  sunmuş olduğu sağlık hizmetinin yanında sosyal sorumluluk çalışmalarına da değer ve destek veren bir kurumdur.

her-bebek-bir-fidan-medicana-tema-vakfi-1

Hastanemiz; kurulduğu günden bu güne çeşitli spor ve sanat etkinliklerine destek vererek; üzerine düşen sosyal sorumlulukları da yerine getirmeye çalışmaktadır. Bebeklerimizin adına fidan dikerek başlattığımız çalışmada 201.fidana ulaştık. Proje ortağımız TEMA ile hastanemizde doğan her bebeğe bir fidan dikiyoruz.

MUTLU EDEN PROJE

Çevre koruma bilincinin gelişmesinde Medicana International Samsun Hastanesi’nin de katkısının olması bizleri mutlu ediyor, bu projenin uzun yıllar devam ederek, bebeklerimizin kendileriyle büyüyen fidanlarının ormanlara dönüşmesini umuyorum” dedi.

Medicana International Samsun Hastanesi’nin  sunmuş olduğu sağlık hizmeti yanında sosyal çalışmaları da her zaman önemsediğine değinen Başhekim Op. Dr. Murat Küsdül Hastanemiz çevreye olan sorumluluklarını bu tarz çalışmalarla yerine getirmeye devam edecektir. Spora, sanata ve çevreye yönelik sosyal sorumluluk çalışmalarımızla, hasta odaklı eğitim ve bilgilendirme organizasyonlarımızla hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Close
HEYKADIN SOSYAL MEDYADA
Aşağıdaki sosyal medya ağlarından Heykadın'ı takip edebilirsiniz.
Social PopUP by SumoMe