Göl kenarında gitar kursu fırsatı

Paylaş
 

 

Fatih Bilgi Evi, sıcak yaz günlerinde daha rahat bir eğitim için derslerini göl kenarına taşıdı.

Öğrenciler Küçükçekmece gölünün eşsiz manzarası eşliğinde gitar derslerini almaya başladı.

Küçükçekmece Belediyesi gençlerin zamanını boşa harcamamasını ve kaliteli kullanmasını sağlamak amacıyla Bilgi Evleri’nin kapılarını Küçükçekmeceli genç yeteneklere açıyor.
Öğrenciler ayrıca gitar dışında, bağlama, resim ve drama gibi dersleri de aynı ortamda alabiliyor.

“KÜÇÜKÇEKMECE’DEN NİCE BÜYÜK SANATÇILAR ÇIKACAK”

Gençlerin her zaman yanında olduğunu belirten Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Bizim amacımız Küçükçekmece Belediyesi olarak gençlerimizi her konuda desteklemeye çalışmak ve onların önlerini açmak. Yaz döneminde Küçükçekmeceli gençlerin rahat bir ortamda hem eğlenmesini hem de öğrenmesini istedik. İnanıyorum ki güzel Küçükçekmecemiz’den nice büyük sanatçılar çıkacak” dedi.

Fatih Bilgi Evi’nde yıl boyunca gitar, bağlama, resim ve drama dersleri gören Küçükçekmeceli gençler, vakitlerini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçiriyor. 7-15 yaş arasındaki çocuklara verilen sanat kurslarına ise Küçükçekmecelilerin ilgisi büyük. Haftanın belirli saatlerinde verilen sanat dersleri tüm katılımcılara ücretsiz ve yeni kursiyerlerini bekliyor.

gol-kenarinda-gitar-kursu-firsati-2

YAZ SPOR OKULLARIYLA EĞLENCELİ YAZ

Küçükçekmece Belediyesi Yaz Spor Okulları’nın kapılarını araladı. Çocuklara yaz tatilini sağlıklı ve verimli geçirme fırsatı vererek, onları sokakta edinebilecekleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefleyen Küçükçekmece Belediyesi, yaz spor okullarıyla eğlenceli bir yaz mevsiminin startını verdi.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

6-14 yaş arası çocuklar için ücretsiz olarak hizmete sunulan 2015 Yaz Spor Okulları’nda futbol, futsal, yüzme, basketbol, voleybol, hentbol, badminton, masa tenisi, tenis, oryantiring, karate, taekwondo, aikido, güreş, cimnastik, binicilik, atletizm, hemsball, kürek, geleneksel okçuluk ve bisiklet olmak üzere, toplam 21 farklı branşta eğitim veriliyor.

Uzman eğitmenler eşliğinde 31 tesiste 5361 öğrenciye verilen eğitimlere katılan öğrencilere Küçükçekmece Belediyesi şort, tişört, şapka ve çanta hediye ediyor. Öğrenciler, yaz spor okullarına kayıtlarını, Küçükçekmece Belediye Başkanlığı’ndan yaptırabilirler.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak