Dünyanın en iyileri burada toplanacak

Paylaş
 

Selimoğlu – Pana ortaklığı Fikirtepe projesinde yıkım sürecinin ardından, inşaat çalışmalarının da hızla başlayacağı belirtildi. Proje kapsamında dünyanın en önemli markaları aynı bölgede olacak.

 

SP (Selimoğlu-Pana) ortaklığında Fikirtepe’de yerini alan iki firma, ‘küçük ada’ diye bilinen adanın gösterişleri konutlarının altına imzasını atmaya hazırlanıyor. Fikirtepe kentsel dönüşüm yıkım töreni, 1 Mart Cumartesi günü, Salı Pazarı’nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın da katılımıyla başlamıştı. Ağustos ayının son gününde yaşanan bir büyük gelişme ile Pana Yapı, Büyükşehir’den avan projesini bitirip bakanlığa gitmişti. Son günlerde ise yıkım için şantiye kurulumuna hızla başlanması konuşuluyor.

Selimoğlu-Pana ortaklığıyla yapılacak olan Fikirtepe projeleri, rezidans konseptinde tasarlandı. İsmiyle tartışmalara sebep olan ve büyük ses getiren Brooklyn Park İstanbul projesi, 15.katından itibaren ada manzarasıyla, gelecekteki sakinlerine muhteşem bir manzara ve yaşam merkezi vadediyor. Brooklyn Park projesi kapsamında dünyanın en önemli markaları kolay ulaşım araçları, parklar ve havuzlar ile hayatı kolaylaştırmayı planlıyor ve alışveriş merkezine E5’e, metroya yürüme mesafesinde yakınlığıyla da oldukça önemli bir konumda yükselmeye hazırlanıyor.

www.fikirtepeemlak.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak