Dilek Ufuk – HASTANEDE SÜLÜK TEDAVİSİ DÖNEMİ

Paylaş
 

 

Değil ona dokunmaya, onu görmeye bile cesareti olmayanlar vardır…

Duyunca tüyleriniz ürperebilir, “Aslaaa!” diyebilirsiniz. Neden mi bahsediyorum? Tabiki ‘tıbbi sülük tedavisi’nden…
Karşılaştığım bir rahatsızlıktan dolayı bayağı araştırdığım ve uygulama sonrası çok faydasını gördüğüm sülük tedavisi artık kamu hastanelerinde de yapılacak.

‘Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamaları Yönetmeliği’ni Sağlık Bakanlığı Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre bitkisel ilaçlar, sülük, hacamat gibi alternatif tıp yöntemleri de hastanelerde uygulanabilecek. Bağışıklık sisteminden kaynaklanan birçok rahatsızlığa faydası olan sülükler aslında tamamen bir mucizevi canlı.
Tıbbi sülüklerin ağızlarından salgıladığı enzimlerle tedavi etmediği hastalık yok. Bu canlılar bir taraftan kanınızı emerken diğer taraftan vücudunuza kendi ürettikleri salgıyı veriyor ki bu salgıda 100’e yakın biyoaktif madde yer alıyor.

MUCİZEVİ BİR TEDAVİ

Tıbbi sülük tedavisi bağışıklık sistemi hastalıkları, ülseratif kolit, görme bozuklukları, kulakta çınlama, hipertansiyon, eklem ağrıları, kireçlenme, boyun fıtıkları, huzursuz bacak sendromu, cilt hastalıkları (egzama, sedef), damar, sinir hastalıkları, MS, ALS, PARKİNSON ve hatta kanser hastalarının çektiği ağrıları azaltmada bile etkili olacak başarılı bir tedavi yöntemi. Buna bir de ozon tedavisi eklenince hücreleriniz yenileniyor, zihinsel ve bedensel yorgunluğunuzu atarak yaşam kaliteniz artıyor.

BU HASTALIKLARDA VE BÖLGELERDE UYGULANMIYOR

Ancak kansızlığı ve alerjik durumu olan, kan sulandırıcı ilaç kullanmayan hastaların, gebeler, emziren anneler ve kalp yetmezliği olanların bu tedaviyi uygulamaması gerekiyor. Göz kapağının çevresine, kasık bölgesi, koltuk altı, çene altı, boyun ve avuç içi dışında vücudunuzun her bölgesine sülük tedavisi başarıyla uygulanıyor. Yeter ki sağlam ve uzman ellerde olun!

Bu tedavi şeklini tecrübe edinmiş biri olarak; uzunca bir tedavi sürecinde birebir görüştüğüm hastalarla, o hastalarda gördüğüm değişim ve iyileşmeler bu mucize canlıların büyük fayda sağladığını apaçık gösterdi bana. Kendi rahatsızlığımdaki düzelmeler ise tarifi imkansız bir mutluluktu.

Ülkemiz sülük türleri açısından dünyanın en zengin ülkelerinden biri iken bu şifa kaynaklarını görmezden gelmeyin!

Sağlıklı ve sevgiyle kalın

Dilek Ufuk / www.heykadin.com.tr

Gazeteci

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak