Burcunuza göre doğru aşkı bulun

Paylaş
 

Erkeğinizi baştan yaratacağınıza burcunuza göre ideal erkeğinizi bulun. Hangi burçlar birbiriyle daha iyi anlaşır?

İşte cevabı…

 

Koç kadını

Koç kadını için ideal burçlar Terazi ya da Yay erkekleridir. Renkli giysiler içindeki bir erkek, Koç burcu kadınlarının gözdesi olabilir. Terazi ve Yay erkeği eğlenceli ve renkli kişiliği ile her zaman için lider olmayı seven Koç kadınını mutlu eder. Onu canlı müzik çalan bir barda, dans pistinin tam ortasında bulabilirsiniz…

Boğa kadını

Boğa kadını için ideal burçlar Başak ya da Oğlak erkekleridir. Anneleriyle tanıştırabilecekleri erkek ister Boğa kadınları. İş adamı gibi temiz pak giyinmiş erkekler tam onlara göredir. Boğa kadını bu erkekle kendini önemli ve güvenli hisseder. Bu tip erkekler Boğa kadınları için vazgeçilmezdir. Ona bir bankta oturmuş gazete okurken rastlayabilirsiniz.

İkizler kadını

İkizler kadını için ideal burçlar Koç veya Başak erkekleridir. İçecek reklamlarındaki kaykaya binen erkekler gibi giyinmiş bu erkek, tüm salaşlığına rağmen aslında üstündeki kıyafetler markadır. Maceraperest İkizler kadını için bu uçuk kaçık tip ideal bir erkektir. Onu spor malzemeleri ve marka kıyafetler satan tüm dükkanlarda görmeniz mümkün.

Yengeç kadını

Yengeç kadını için ideal burçlar Akrep ya da Koç erkekleridir. Cesur ve gizemli bir havası vardır, ayrıca seksapellik de bu erkek için çok önemlidir. Karamsar olan Yengeçler kendisine zıt olan erkeğe hemen aşık olur çünkü kendisinde bulunmayan her şey bu erkekte vardır. Dükkanların vitrinlerinde kendini izlerken ya da kendisine daha gizemli bir hava vermek için gözlükçüde gözlükleri denerken ona rastlayabilirsiniz.

Aslan kadını

Aslan kadını için ideal burçlar Kova ya da İkizler erkekleridir. Bu erkekler, hiçbir zaman gardırobundaki giysiler için fazla para harcamaz fakat üstündekileri kendisine yakıştırmayı çok iyi bilir. Çok çeşitli şeyler giyer. Gösterişi seven Aslan kadınları için yanındaki erkeğin değişik kıyafetler giymesi önemlidir. Aynı zamanda çapkınlığıyla ünlü İkizler ve Kova erkekleri Aslan için idealdir. Ona salaş kasetçilerde, ya da ayaküstü bira içilen barlarda rastlayabilirsiniz.

Başak kadını

Başak kadını için ideal burçlar Boğa ya da Oğlak burcu erkekleridir. Boğa ve Oğlak erkekleri giyimine özen gösteren erkeklerdir. Giydiği şeyler marka olmayabilir fakat temiz ve ütülü olmalıdır. Temiz, düzenli ve güvenilirdir. Zeki ve esprili olmaları, Başak burcu kadınını etkilemede büyük paya sahip. Onu sinema, tiyatro ve konserlerde bulabilirsiniz.

Terazi kadını

Terazi kadını için ideal burçlar İkizler ya da Koç erkekleridir. İkizler ve Koç erkekleri parlak renklere bayılır ve dikkat çekici bir yönü vardır. Terazi kadını, onu elinde tutmak için tüm bilgilerini bu erkekte yoğunlaştırır. Sonunda da aşık olurlar. Eğlenmeyi çok sevdikleri için çılgın gece kulüplerinde görebilirsiniz onu.

Akrep kadını

Akrep kadını için ideal burçlar Balık ya da Yengeç erkekleridir. Balık ve Yengeç erkekleri, bol kıyafetleri, tatlı gülümsemesi ile her Akrep kadını etkiler. Duygusal, içten, sevecen, ve güven vericidir. Katı görünüşüne rağmen aslında Akrep burcu kadını duygusal ve hassastırlar. Bu erkek onların içindeki duygusallığı öne çıkarır. Onu sessiz, yumuşak müzik dinleyebileceği kafe barlarda bulabilirsiniz.

Yay kadını

Yay kadını için ideal burçlar Yengeç ya da Terazi erkekleridir. Fazla dikkat çekici giyinmese de kendine baktıran erkekler tam Yay kadınına göredir. Bu erkek, Yay kadınına çılgınlıklarını anlar ve onu komik duruma düşmekten kurtarır. Onu kütüphanede kitap okurken görebilirsiniz.

Oğlak kadını

Oğlak kadını için ideal burçlar Başak ya da Kova erkekleridir. Oğlak kadını doğal ve pratik bir giyim tarzından hoşlanır. Başak ve Kova erkeklerinin seksepalliği yüksek olduğundan Oğlak kadınları için ideal erkeği temsil eder. Onunla sosyete spor kulüplerinde denk gelmeniz mümkün.

Kova kadını

Kova kadını için ideal burç Aslan yada Yay burcu erkekleridir. Havalı, kendinden emin, dünyayı umursamaz görürler. Çapkın Kova kadını bir erkeğin vurdumduymaz tavırlarıyla yola gelirler. Bu erkeğe ilgi göstermedikçe ilgi görmeyeceklerini bilirler. Onunla barlarda ya da çılgın partilerde tanışabilirsiniz.

Balık kadını

Balık kadını için ideal burç Aslan ya da Akrep burcu erkekleridir. Beni seven olduğu gibi sevsin bir erkek tipidir bu. Kendisi zaten öyle şirindir ki pahalı giysilere ya da güzel kokulara ihtiyacı yoktur. Duygusallıktan Balık kızını uzaklaştıracak ve hayattan zevk almayı öğretecek erkek Aslan yada Akreptir. Onu stand-up ya da talk-showlarda bulabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak