Bu da yılan burcunun özellikleri

Paylaş
 

29 Kasım – 17 Aralık arasında bir tarihte doğduysanız bu yazıyı iyice okuyun…

Geçtiğimiz ay yapılan bir araştırmanın sonucunda Dünya’nın 30 derece batıya kayması sebebiyle burçların tarihlerinin değiştiği söylenmişti. Hatta bildiğimiz 12 burca bir yenisi daha eklenmişti: Yılan burcu.

Peki nasıl bir burç bu yılan burcu? Kimler yılan burcuna girdi?

İşte yeni burç yılan burcu hakkında merak edilenler…

29 Kasım – 17 Aralık arasında doğnalar artık birer “Yılan”. İsmini duyunca, soğuk geldiği için de kimse yılan olmak istemiyor doğrusu.

Yılan burcu insanı nasıl özellikler taşır?

– Sessiz ve etkileyicidirler.

– Hiç bir hedefe direk gitmezler.

– İşlerini dolaylı yollardan hallederler.

– Yılan insanı ile anlaşmak ya da ona yaklaşmak bile yeterince zordur. İlişki kurulması oldukça zor bi karaktere sahiptir. 

– Problem çözmek istemez kaçmayı tercih eder.

– İnsanları etkilemeye çalışmak en önemli  işidir. 

Yılan kadını

Güvenli ortamları sever, güvene ihtiyaç duyar.tembeldir, kendisini geliştirmek yerine hazıra konup, kendini geliştiren bir erkek arar. Tutkulu bir kadındır. Hırslı olmasına rağmen, çalışkan değildir ve zekasını tam olarak kullanmayı sevmez. Ama etrafında entellektüel olarak görünür. Öyle sanılması da hoşuna gider.

Yılan erkeği

Nazik ve stratejiktir.Herkese nasıl davranması gerektiğini bilir.Aşka düşkün ve yoğun bir şekilde duygusallık yaşayan bir adamdır. Çok ilerleyemez korkaktır. Kolay güvenmez. Zenginleşmek ister, çok istikrarlıdır.

Çin astrolojisine göre Yılan burcunun özellikleri

Yılan burcunun etkisinde doğan kişiler “yılanın cazibesi” olarak tasvir edilebilirler.  Yılan burcu yılanın hareketlerindeki bilgelik ve zerafete de sahiptirler. Yılan burcu mükemmel arabulucu, büyükelçi ve müzik virtüözü olabilirler. Yalnız, sessiz ve ihtiyatlı hedefleri olan kişilerdir. Analiz yetenekleri sayesinde fırsatlardan yararlanabilmek için her zaman doğru yerde bulunurlar.

Yılan burçlarının iyi yaşamak, zengin yemekler yemek, iyi markalar giyinmek, para, müzik, kitap gibi zarif şeylerden zevk alır. Saçma sözden, kafası çalışmayan kişilerden ve anlamsız muhabbetlerden nefret ederler. Enteresan sohbetlerin olduğu sosyal toplantılardan çok hoşlanırlar. Yılan burçları özgüveni yüksek, farklı fikirlere açık kişilerdir.

Yılan burçları nasihat dinlemeyi sevmez. Sadece kendi sezgilerinin rehberliğinde hareket eder. Bir problemin çözümüne her açıdan bakabilir. Sorunların çözümünde inançlı ve çabuk davranırlar.

Yılan burcu olan kişiler az konuşur; çok düşünür. Düşünmeden konuşmaz. Kızdıkları zaman darbeleri ölümcül olabilir. Birine zarar vereceklerinde yavaş ve hissettirmeden bunu yapar. Kindardırlar. Amaçlarına ulaşmak için, yorulmaksızın, hesaplı biçimde, sağduyuyla ve entrikayla davranabilirler. Başarana kadar amaçlarının peşinde koşarlar.

Bir ilişkiyi bırakıp kaçmaya eğilimli ve utangaç olmalarına rağmen, yılan burcukadınları ilişkilerinde anaç, duygusal ve yoğundurlar.  Deli gibi sevebilirler, ancak ihtiyatı hiçbir zaman elden bırakmazlar. Fırsat bulduğunda suçluluk hissi duymaksızın ihanet edebilirler. Bütün hilelerden faydalanırlar. Takdir edilmek ve idol olmak isterler. Çok kıskançtırlar.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak