7 NİSAN YENİ AY ZAMANI

Paylaş
 

7 NİSAN PERŞEMBE SAAT 14.25 YENİ AY ZAMANI.

Yeni ay Koç Burcunda gerçekleşmektedir. Yeni ay zamanları enerji potansiyelinin olumlu olarak yükseldiği bir zamandır. Kendimizi yeni ay zamanlarında daha iyi ve rahat  hissederiz. Bu ay çok hareketli ve güçlü bir yeni ay zamanındayız. Değişim, dönüşüm ve gelişim zamanı. Yeni başlangıçlar, yeni girişimler,  kişisel ve toplumsal, ulusal anlamda hareketli ve güzel zamanlar.

Yeni ay dönemlerinin yeni başlangıçlara merhaba demek için çok büyük bir çekim gücü olduğunu biliyoruz. Her yeni ay bulunduğu burca göre bazı konuların ön plana çıkmasına destek verir ve buna göre başlamak istediğimiz olaylar üzerinde çalışmamız güzel sonuçlar almamızı sağlar çünkü bu süreçte başladığımız işler ayın büyümesiyle birlikte hızlı gelişir ve olgunlaşır.

Özellikle yeni ayın gerçekleştiği saat veya yeni ay saatine niyetimizle beyaz bir kağıt alıyoruz ve kağıda olmasını seçtiğimiz her neyse net ve anlaşılır şekilde yazıyoruz. En yüce hayrımıza olmasına niyet ediyoruz. Bu zamanda yüksek enerjiler niyetlerinizi destekler.

Yeni ayın doğduğu anda bulunduğu Koç burcunun etkilerini bu yeni ay zamanında daha çok görüyoruz.  Sabırsız, heyecanlı, ateş elementinin etkilerini taşıyan öncü bir burç olan  Koç burcu sabırsızdır, çabuk hareket eder, öncü olmayı seven özellik taşır. Liderlik özelliği yüksektir. İnandığı her neyse onun için savaşır, mücadale, aksiyon ve rekabeti sever. Dolayısıyla bu yeni ay zamanıyla fevri ve ani kararlar vermeden düşünmeli ve daha sabırlı olmalıyız.

Tüm dünya için  lider konumunda olanlar,  üst düzey yöneticiler, siyasetçilerle ilgili değişik dikkat çekici kararlar duyabiliriz. Uzun seyahatler yapılabilir, yabancılarla iletişim, uluslararası ilişkiler, hukuk, yargı, medya, turizm alanında yeni ve değişik haberler duyabiliriz. Ülkemiz için hızlı gelişmeler olabilir.

Vücudumuzda baştaki organlarla ilgili sağlık konuları gündeme gelebilir.  Bu yeni ay döneminde stres ve huzursuzluğu kontrol etmek için meditasyon yapabilir, dua edebilir, enerji çalışmalarıyla enerjimizi yükselterek  enerjimizi daha da güçlendirebiliriz.

OL AN en yüce hayrımıza Olsun…

Ve de Oldu…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak